רעיונות ליום הולדת 60

יום הולדת 60 במסיבה שמפתיעה את האורחים המוזמנים

יום הולדת 40 עם סדנת קוקטיילים

ליווי לאירוע מנצח

ריעונות ליום הולדת 40

יחס אישי בהפקת האירוע

חגיגת יום הולדת 40

מעל 15 שנות ניסיון

חוגגים את הגיל העגול והמרגש יום הולדת 60? מתכננים מסיבת הפתעה לבן משפחה או חבר קרוב? למה שלא תהפכו את האירוע למשהו אחר לגמרי? מסיבות יום הולדת לגיל 60 הן בהחלט אירוע מיוחד. המשתתפים כבר נמצאים בשלב הנינוח בחייהם והם מחפשים את ההנאה והכיף. כאן בדיוק נכנסות לתמונה סדנאות הקוקטיילים ומופעי החוויה הידועים של זיו מנור. מכירים את זה שתמיד יושב בצד ולא עושה כלום?את זאת שאף פעם לא מתערבבת עם כולם? את הזוג הסנוב ההוא שתמיד עומד בצד ומרכל על כולם? תשכחו מהם! כי גם הם יהיו חלק מהאירוע וישתפו פעולה. כי זה בדיוק מה שעושה האלכוהול לאנשים 🙂 סדנאות הקוקטיילים של זיו מנור הן המתכון הבטוח להפוך את מסיבת יום ההולדת של גיל 60 למה שאתם רוצים שהיא תהיה - חופשיה, משוחררת, צבעונית, קצבית וכיפית! סדנאות הקוקטיילים החווייתיות של זיו מנור נערכות בכל הארץ. התקשרו עוד היום, ספרו לנו על בעל השמחה, על המוזמנים והמקום - אנחנו נדאג שהאירוע יהיה חווייתי ומגבש לכם ולאורחים שלכם.

יום הולדת 60
יום הולדת 60

הפקת יום הולדת 60 עם סדנת קוקטיילים פרימיום

כדי להכפיל את גורם ההפתעה בהפקת יום הולדת 60, לרוב האירוע מתחיל כמסיבת הפתעה, כאשר כל מכריו, חבריו, משפחתו וקרוביו של החוגג ממתינים לו בחושך עם נרות זיקוקים ועוגה וצועקים "הפתעה!". אנו סומכים עליכם שתדעו ליצור הפקת יום הולדת 60 עם גורם ההפתעה והזמנת כל האורחים בדרך הטובה ביותר, אבל את האטרקציה המרכזית במסיבה אתם יכולים להשאיר לנו. דרך מצוינת להעביר יום הולדת 60 בצורה ייחודית מלאה בצחוק ושמחה, כזו שמאחדת את כל המוזמנים היא על ידי סדנת קוקטיילים המשלבים משחקי שתיה, שאלון היתולי על בעל/ת השמחה ומשקאות איכותיים שמקפיצים את האווירה. הפקת יום הולדת היא משימה קלה כשאתם יודעים שזיו מנור אחראי על הפעלת המשתתפים באופן פעיל ושהוא מגיע לכל מקום בארץ עם ניסיון של מעל 15 שנה בסדנאות אלכוהול.

משחקים ליום הולדת 60

אין ספק כלל – יום הולדת 60 הוא אחד הארועים המרגשים בחייו של אדם ובחיי הקרובים לו, ולכן אם אתם כבר מתכננים אירוע, כדאי להכניס בו משהו מיוחד שקצת חורג מהגבולות המוסכמים. חידון משעשע על בעל האירוע, סרטון מרגש, ואלכוהול איכותי שיכניס את כולם לאווירה יכולים ליצור ערב בלתי נשכח עבור בעל השמחה ועבור כל המשתתפים באירוע. כל המשחקים מתקיימים בשיתוף פעיל של האורחים, אז בין אם בחרתם לערוך מסיבת יום הולדת 60 לחבר יקר או לקרוב משפחה שלכם באירוע ביתי מצומצם או אירוע גדול יותר ורב משתתפים, אחד הדברים החשובים שייתנו לבעל השמחה הרגשה שאכפת לכם ושחשבתם איך לשמח אותו היא סדנת קוקטיילים שתשאיר את החיוך על פניו לפחות עד החגיגה הבאה.

קוקטיילי גלידות מפתיעים וקינוחי אלכוהול

קוקטיילי גלידות מפתיעים
וקינוחי אלכוהול

אלכוהול משובח
וגיבוש חוויתי

הגשת הקוקטיילים
בכוסות זכוכית

חוברת קוקטיילים
מתנה למשתתפים

מוזיקה קצבית
ותחרויות שתייה מצחיקות

יום הולדת 60

כל סדנאות האלכוהול של זיו מנור מבוצעות בשיתוף הקהל

יום הולדת 60

סדנת יום הולדת שישים עם סדנת קוקטיילים שמרימה את האווירה

השאירו פרטים

לתכנון אירוע מושלם

עם זיו

בטלפון 052-245-7843

לשיחת ייעוץ חינם

לתכנון אירוע מושלם

עם זיו

Open chat
דברו איתי
דברו איתי