רעיונות למסיבת פורים היתולית לעובדים

חג פורים כבר כמעט כאן וזו סיבה נפלאה לשכוח מהעבודה ולהשתטות כהוגן! זיו מנור מארגן לכם רעיונות למסיבת פורים קורעת מצחוק שאתם וכל צוות העובדים פשוט לא תצליחו לשכוח!

סדנאות קוקטיילים

סדנאות קוקטיילים

משנכנס אדר מרבין בשמחה, זו בהחלט מצווה, בטח ובטח שעוד יותר שווה לשמוח עם כל הצוות שלך בעבודה. הגיע הזמן לשכוח קצת מהמשימות והדדליינים, מהלקוחות והבעיות שבמשרד, לאסוף את כל הקולגות שלכם יחדיו לערב מגובש ומצחיק במיוחד לכבוד חג הפורים, ולחגוג עד לא ידע!

לזיו מנור, מיקסולוג מומחה בתחום האלכוהול ועולם הברים, יש רעיונות נפלאים איך להעביר את חג הפורים הקרב בדרך הטובה ביותר. מנור מומחה בהעברת סדנאות קוקטיילים קבוצתיות מלאות בחוויות וכיף בלתי נגמר, ובסדנאות שלו תוכלו לחוות מגוון רחב ומפתיע של פעילויות מקוריות לכבוד חג הפורים.

מסיבת הפורים הזו לא תהיה סתם עוד מסיבה

כל המסיבה תהיה סביב נושא חג הפורים שמגיע היישר מממלכת פרס העתיקה, ויעסוק בו מכל הבחינות. זה יתחיל מנשף מסיכות ותחפושות קורע מצחוק. במסיבה הזו יתקיים משתה חגיגי ומהודר כראוי לאווירת המלוכה שתשרור באוויר, ועל הבר ימלוך המלך אחשוורוש עם צוות העוזרים הנאמנים, וכולם כולל כולם יהיו מחופשים! כל המשתתפים בסדנת האלכוהול זיו מנור יזכו לטעום ולשתות ממגוון רחב של אלכוהול איכותי כיד המלך, וגם להכין בעצמם מגון של קוקטיילים מקוריים ומתוקים. במהלך המסיבה והסדנה, יערכו שעשועונים היתוליים ושאלונים מצחיקים על צוות העובדים המשתתפים במסיבה, מה שיגרום לאווירה מצחיקה, שמחה ומשחררת בין כולם, וגיבוש בין הקולגות.
כמו כן, תוכלו להנות מתחרות שתייה ותחרות תחפושות, הגרלות מהנות ופרסים, ובסוף הסדנה גם תוכלו לקבל גם מתכונים לקוקטיילים מגניבים, טיפים לאירוח מנצח עם אלכוהול וגם מתנות שוות נוספות ששווה לחכות.

זוהי עובדה ידועה שאלכוהול משמח לבב אנוש, משחרר ומרים כל אווירה ומסיבה,  ואם לשלב אותו במסיבת פורים לעובדים, הם יהנו, ישתחררו, יתגבשו יותר כצוות מאוחד, יווצרו קשרים בינאישיים  חדשים בין הקולגות וכך גם התפוקה בעבודה והמוטיבציה הכללית תעלה.

סדנאות קוקטיילים בפורים

סדנאות קוקטיילים בפורים

רוצים לחגוג איתנו יחד במסיבת פורים היתולית ייחודית לעובדים? בואו נדבר על זה 📞 0522-457843