רעיונות למסיבת פורים למבוגרים של זיו מנור

הפעלה חוויתית ומגבשת לפורים

פורים הוא החג השמח ביותר שלנו ולכן זו הזדמנות נפלאה לפרוק כל עול וליהנות מהמסיבה הכי טובה בעיר, מסיבת פורים של זיו מנור ובה שפע של רעיונות למסיבת פורים למבוגרים.

שיקויים לכבוד פורים

פורים הוא החג האידאלי להשתטות ולכן סדנת קוקטיילים היא החיבור המתאים ביותר לחג המסכות. במהלך הערב הכיפי נערכים שעשועוני קוקטייל ייחודיים בסגנון הומוריסטי, הכוללים משימות מצחיקות ביצועים מפתיעים ופרסים יוצאי דופן. כמו כן שאלות טריוויה מתוחכמות בנושאים הקשורים ליינות ולקוקטיילים אשר טבולים בהרבה מאד רגעי צחוק. הקהל נהנה מאופיו המיוחד של ערב זה מתחילתו ועד סופו.

לצאת מהשגרה

שגרת החיים העמוסה של כל אחד מאיתנו אשר כוללת את המשפחתיות והקריירה מחייבת אותנו לקחת מדי פעם הפסקה של כמה שעות ולנדוד למחוזות אחרים. זה יכול להיות מקום ייחודי בטבע או איזו פעילות מרתקת אשר תשאיר מרחוק את טרדות היום יום והאורחים יהיו מרוכזים בסדנאות גיבוש לעובדים בנושאים מסקרנים עם רעיונות למסיבת פורים למבוגרים, אשר במקרים רבים יותירו טעם של עוד.

סדנת קוקטיילים

מסיבת פורים באווירה שאי אפשר לשכוח!

תחפושות ומסכות

האווירה הפורימית מורגשת כבר מהכניסה לאולם כאשר כל אחד מהמשתתפים מגיע מחופש לדמות שבה בחר, המן הרשע, הארי פוטר, סמי הכבאי, הבוס במשרד ורעיונות מבריקים נוספים. עם המסכות על פניהם, קשה מאד לזהות מי הוא מי ולכן זו סיבה מצוינת לערוך תחרות תחפושות מקוריות ואותנטיות. בהתאם לפרמטרים שנבחרו מראש בוחנים הסובבים איש את רעהו ובוחרים מי יעלה לגמר. בתום קרב מתוח בין המשתתפים השונים מוכרז בעל התחפושת המוצלחת ביותר כזוכה בפרס הגדול.
כמו כן תתקיים תחרות מסכות כדי להכתיר למלכת הערב את המסכה המוצלחת ביותר אשר הצליחה להפתיע את הקהל בייחודיות שלה. דמות מסרט, ידוען מפורסם או אחד מעובדי החברה. בעקבות החשיבה היצירתית אשר תרמה רבות להצלחת הערב, ייהנה בעל המסכה מחשיפה ומפרס שווה במיוחד.

נכנסים לאווירת חג פורים

כדי ליהנות מהאווירה ההיתולית של פורים, עורכים את הפורימון הגדול אשר כולל תחרויות שונות בין המתמודדים. מדובר במשחקים למבוגרים על בסיס משחקי הילדים המוכרים היום או אלו שאנחנו שיחקנו כילדים. הקפיצה לעבר מעוררת אצל כל אחד זיכרונות וגעגועים לילדות הרחוקה ולכן ההנאה מהמשחקים הללו היא ייחודית ועם כל הגוף והנשמה. את המשחקים מבצעים תוך כדי הכנת קוקטיילים כדי לשמור על הרף הגבוה של מצב הרוח הנפלא, לאורכו של כל האירוע.
בין המשחקים המדליקים אפשר ליהנות ממשחק הזיכרון, טעימה עיוורת, תחרות משרוקיות, הכר את חבריך, תחרות בלונים ועוד. הקהל נהנה כל כך מהמשחקים הללו עד שקשה לנתק אותו מהם, בסיום פרק המשחקים.

שיקויי קוקטיילים

במהלך הסדנאות לעובדים הם יעברו הדרכה בסיסית של אופן הכנת קוקטיילים כך שיוכלו בעתיד גם לפנק את בני ביתם ואת אורחיהם בשיקויים הבנויים ממרכיבים מפתיעים. תהליך השקשוק והערבוב בקצב המוסיקה, מקפיץ את המשתתפים והם נעים בהנאה עצומה בין המשימות. התוצאה היא הכנת קוקטיילים טעימים בשילובים יוצאי דופן אשר יוצרים משקאות נפלאים בריחות משכרים. כשהריחות הללו נישאים באוויר, ההמשך הטבעי של הדרך הוא הכנת קינוחי קוקטיילים מבריקים אשר מעניקים טעם ייחודי וזריקת אנרגיה לכל אחד מרוקחי הקוקטיילים.

אורחים במשתה פורים

האורחים המכובדים אשר יעברו במהלך הערב בין העובדים הם אנשי ארמון המלוכה בפרס, המלך אחשוורוש, המלכה ושתי, המן הרשע, המלכה אסתר, מרדכי היהודי ותמונות ססגוניות ותוססות נוספות אשר יסתובבו בין האורחים, יעניקו להם עצות וידריכו אותם איך להכין את המשקאות המוצלחים ביותר כדי שהעיר שושן תצהל ותשמח לאורך כל האירוע.
שירי פורים יישמעו במגברים והקהל ייסחף למוסיקה המוכרת והאהובה אשר מזכירה לכולם את המסיבות בגני הילדים של ילדיהם. הם ישירו עדליידע ויפתיעו בריקודים, קטעי הומור, חיקויים ורוח שטות אשר תצחיק את כולם.

העובדים שלכם יקרים לכם ולכן זה הזמן לתאם איתנו תאריך למסיבת פורים אנרגטית למבוגרים הכוללת אין ספור רעיונות למסיבת פורים למבוגרים עם זיו מנור, אשר תיזכר לעוד שנים רבות.

להזמנת סדנת קוקטיילים בלתי נשכחת. להזמנות: 052-2457843

רוצים עוד לקרוא על הסדנאות שלנו? לחצו  כאן

משתה פורים

השאירו פרטים

לתכנון אירוע מושלם

עם זיו

בטלפון 052-245-7843

לשיחת ייעוץ חינם

לתכנון אירוע מושלם

עם זיו

בטלפון 052-245-7843