גיבוש עובדים עם סדנת קוקטיילים

העבודה לעיתים גוברת ומעמיסה על החיים הפרטיים שלנו ואנחנו נוטים להישאב לשגרה. עם זאת, לא תמיד אפשרי לקטוע לחלוטין את שגרת העבודה ולצאת לחלל חיצוני כדי לקיים בו את פעילויות הגיבוש – אך אין זו סיבה לא לקיים פעילויות גיבוש. אפשרי בהחלט לקבל תוצאות דומות באמצעות שלל פעילויות גיבוש במקום העבודה, אשר יועילו רבות לצוות ולחבריו, וזאת מבלי להקצות משאבים רבים או יקרים ומיותרים.
זיו מנור מציע שפע של רעיונות לערב גיבוש מחלקתי ומגניב.

משחקי גיבוש יכולים להועיל מצוין בייחוד לקבוצות חברים חדשים בצוות, אך גם לוותיקים, לשם היכרות עמוקה, חברית וטובה יותר בין החברים לעבודה.
פעמים רבות צוות חדש נבנה מאפס והחברים בה אף מתחלפים ויש צורך לבצע היכרות משותפת כדי להביא לגיבוש הצוות. בפעמים אחרות, אנשי צוות רבים חדשים מתווספים לצוות ותיק ומצומצם, וגם אז יש צורך לבצע היכרות מחדש בין החברים השונים. באמצעות משחקי גיבוש פשוטים ניתן להשיג תוצאות איכותיות עבור חברי צוות חדשים.

במאמר הקודם, זיו מנור המליץ על מגוון רחב של פעילויות ומשחקי גיבוש לצוות שניתן להנות מהם בישיבה. והפעם, הוא יתמקד במשחקים יותר אקטיביים שיביאו לפעילות מגבשת אינטנסיבית יותר, כחלק מאטרקציה המרכזית שזיו מנור מביא איתו, סדנת הקוקטיילים המוכרת שאותה הוא מעביר במומחיות רבה, במגוון סוגי אירועים, עסקיים ופרטיים.
רעיונות למשחקי גיבוש אקטיביים:

אז? אהבתם את הרעיונות לערב גיבוש מחלקתי?
בואו נדבר על זה 📞 0522-457843

סדנת אלכוהולסדנת קוקטייליםרעיון ליום גיבוש עובדיםיום גיבוש עובדים