רעיונות לפעילויות לפורים עם סדנת קוקטיילים מבית זיו מנור

במאמרים הקודמים הצגנו בפניכם מגוון רחב של רעיונות לפעילויות לפורים שאפשר לשלב במיוחד עם אטרקציה חווייתית של סדנת קוקטיילים מבית זיו מנור.

הנה עוד כמה רעיונות למשחקי חברה:

סדנאות קוקטיילים לפורים

סדנאות קוקטיילים לפורים

משחק שני שקרים ואמת אחת

אתם אולי זוכרים את המשחק הזה מתכניות טלוויזיה שונות משנים עברו, והוא נחשב כמשחק חברתי "שובר קרח" מצוין עד היום. המשחק הזה מושלם עבור אנשים שאין ביניהם היכרות מוקדמת, ולכן יתאים גם למשחקי חברה בין צוותים גדולים של עובדים עם היכרות שטחית.
איך משחקים? כל משתתף מספר לשאר הסובבים שלוש אימרות על עצמו, כאשר שתיים מהן הן שקרים, ואחת מהן היא אמת. על שאר המשתתפים לנסות לנחש מי מהן היא האימרה האמיתית מבין כולן וכך לגלות עד כמה המשתתף בחר לחשוף פרטים על עצמו.

משחק בינגו הצפויים

זהו משחק שמיועד לאנשים שמכירים כל כך טוב עד שהם כבר צופים מה החברים או השותפים שלהם יגידו ויעשו בכל מצב. המשחק מומלץ במיוחד לחברים טובים וקרובים- רק הקפידו להיות עדינים עם התחזיות שלכם לגבי אחרים, ותקבלו ערב מלא בצחוק.
איך משחקים? בתחילת הערב המשתתפים מקבלים כרטיסיית בינגו ריקה, עליה מסומנות קוביות ריקות כמספר המשתתפים.

כל אורח כותב בכל קובייה את הצפי שלו לגבי מה שיעשו שאר האורחים במשחק, על פי היכרותו איתם. לדוגמה:
*מיכל תתלונן על הקור של המזגן
*רונן יבקש מהעובדים לא לצעוק
*איציק ישוויץ בחברה החדשה שלו

במהלך הערב, כל משתתף מסמן את כרטיסיית הבינגו שלו בעזרת קיסם במקרה שהניחוש שלו לגבי משתתף אחר התקיים. מי שמסמן את כל הכרטיסייה צועק בינגו וזוכה במשחק.

משחק ירקות בלי שיניים

המשחק הזה מאוד פשוט ומאוד משעשע, ולכן מתאים ממש לכל גיל ומהנה במיוחד למפגשים חברתיים.
איך משחקים? העיקרון במשחק פשוט מאוד. המשתתפים במשחק יושבים במעגל, כשכל אחד בתורו אומר שם של ירק לפי סדר הא'-ב'. נשמע פשוט, נכון? ובכן, לא אם אתם חייבים להגיד את שם הירק ללא חשיפת השיניים שלכם (כמו חיקוי של אדם בלי שיניים, לדוגמא קשיש) ומבלי לצחוק, וכששאר המשתתפים צריכים להבין את שם הירק שאמרתם. מי שנשאר אחרון באתגר, הוא המנצח במשחק.

אם חפצה נפשכם בארגון של מסיבת פורים היתולית ומבדחת, לכם ולחבריכם או לצוות העובדים שלכם, כל משחק חברה כזה יכול להשתלב פשוט מצוין במסיבה שלכם, לצד החוויה המטורפת של סדנת הקוקטיילים מבית זיו מנור, שתשדרג לכם את כל האירוע, תגבש בין כל משתתפי המסיבה ותרים את מצב הרוח ואת אווירת חג הפורים הכי גבוה שרק אפשר.

סדנאות קוקטיילים לפורים

סדנאות קוקטיילים לפורים

מחפשים רעיונות לפעילויות לפורים לשלב יחד עם הסדנה של זיו מנור במסיבה שלכם? חייגו אלינו ונקבע פגישה 📞 0522-457843


לשיחת ייעוץ חינם

לתכנון אירוע מושלם

עם זיו

בטלפון 052-245-7843