רעיונות מקוריים ליום הולדת 40 ועוד סיבות לחגוג

זה ידוע שאלכוהול הוא חלק כמעט בלתי נפרד מכל אירוע והוא שגורם למשתתפי המסיבה להיות שמחים יותר, משוחררים יותר וכמובן שגם מגובשים יותר. באופן כללי אלכוהול ידוע כמחבר בין אנשים ומחמם כל אווירה. הנה כמה רעיונות מקוריים ליום הולדת 40 שיתאימו גם לחגיגות סוף השנה ומשלבים אלכוהול בצורה מושלמת.

רעיונות מקוריים ליום הולדת 40

רעיונות מקוריים ליום הולדת 40

יום הולדת 40 זה ציון של חצי החיים ולגמרי סיבה למסיבה. חלק אומרים שזה בדיוק הגיל להתחיל לחיות ולהנות. כשמתכננים אירוע לחגיגות יום חשוב שכזה, רצוי לתכנן הכל לפרטי פרטים, להזמין את האנשים הנכונים לך ולתכנן את האטרקציה שתהיה מרכז העניינים של האירוע. כשמשלבים באירוע חוויה יוצאת דופן ומקורית כמו אטרקציה של סדנת קוקטיילים, מצב הרוח עולה והאנרגיות בשמיים. האלכוהול זורם בנדיבות בין כל המשתתפים והאירוע הופך למלא בסטייל ומעורר חושים. מיד האווירה של האירוע הופכת לפיקנטית והחוויה הופכת לבלתי נשכחת.
בדיוק כך תהפוך סדנת הקוקטיילים של זיו מנור עוד אירוע רגיל לאירוע שהוא חוויתי, מצחיק, ולא שגרתי ויעניק לבילוי ערך מוסף וליום ההולדת להיות בלתי נשכח!

ללמוד מהמומחים בתחום האלכוהול

זיו מנור הוא ברמן מיקסולוג מקצועי שמתמחה בדיוק בתחום העברת סדנאות קוקטיילים מדהימות וחווייתיות, בצורה זורמת, מקפיצה ואינטראקטיבית עם המשתתפים, כך שכל מי שנוכח נהנה ויוצא עם זיכרון כיפי מהסדנא, וגם כמובן עם ידע חדש בתורת הברים והאלכוהול.
במהלך הסדנא אתם מכינים את הקוקטיילים בעצמכם בליווי והדרכה של זיו מנור בעצמו, זוכים לטעום טעמים חדשים ושילובים מגניבים שיוצרים קוקטיילים מיוחדים ובסוף הסדנא זוכים לקבל מתנות שוות!

אטרקציה שמתאימה לכל חגיגה

סדנאות הקוקטיילים מבית זיו מנור מתאימות לכל סוגי האירועים פרטיים והעסקיים כאחד, כאטרקציה מרכזית ומבדרת.
בין אם אתם חוגגים יום הולדת לבין אם אתם חוגגים את חגיגות סוף השנה, ערב גיבוש צוות עם הקולגות מהעבודה ועוד מגוון סיבות למסיבה, הסדנא מושלמת כאטרקציה מרכזית לאירוע שלכם ונותנת לו את הערך המוסף הראוי לו ולאורחים המשתתפים.

סדנת קוקטייל ליום הולדת 40

סדנת קוקטייל ליום הולדת 40

בדיוק מתכננים חגיגה ענקית? מעולה! דברו איתנו 📞 0522-457843


לשיחת ייעוץ חינם

לתכנון אירוע מושלם

עם זיו

בטלפון 052-245-7843