מסיבת פורים למבוגרים

בשנים האחרונות גובר הביקוש לעריכת מסיבת פורים למבוגרים. הילדים בגנים ובבתי הספר נהנים מהתחפושות היפהפיות וגם המבוגרים רוצים לחגוג ולהתפרע. התכנון של מסיבת פורים למבוגרים מתחיל בווטסאפ. מי מנדב את ביתו לטובת מסיבת פורים. מי מכין  אוזני המן והכי חשוב – התחפושות.

מופע קוקטיילים בחגיגת פורים

אין דבר מתאים יותר משילוב של סדנת קוקטיילים במסיבת פורים למבוגרים. במהלך המסיבה הם ישתו אין ספור סוגי משקאות וקוקטיילים. זיו מנור חולש על הבר ומציג לכל המחופשים מופע אנרגטי מתחילת הערב ועד סופו. לכל אחד מהמשתתפים בנשף יש בו תפקיד. בכל פעם נבחרת קבוצה אחרת של אורחים, המקבלים משימה להכין קוקטייל ספציפי. תוך דקות כוסות הקוקטייל מוגשות למשתתפים, אשר שותים אותן בשמחה.

מסיבת פןרים למבוגרים בסדנת קוקטיילים של זיו מנור

כשזיו מנור מגיע – כל המתחם זורח

העצמת האווירה בחגיגת פורים

זיו מנור האנרגטי עורך תחרות תחפושות בין כל החברים. הבחירה אינה פשוטה. המן הרשע עושה הכל כדי לזכות אבל הארי פוטר וסמי הכבאי הרבה יותר מוצלחים. זוגות רבים לובשים תחפושות תואמות. השמן והרזה, אחשוורוש ואסתר, ועוד. בסופו של דבר נבחר השילוב המנצח והם גם זוכים בפרסים נהדרים. ממשיכים לשאלון פורימי היתולי על נושאים שונים הקשורים לפורים. מה עשתה ושתי בארמון. על כמה מדינות שלט המלך אחשוורוש. ולמה מרדכי היהודי נחבא אל הכלים. התשובות ההיתוליות מצחיקות מאד את הקהל.

מסיבת פורים בסדנת קוקטיילים של זיו מנור

מסיבת קוקטיילים הכי סוערת בעיר

סיבוב נוסף של קוקטיילים

זה הזמן לסבב נוסף של קוקטיילים. זיו מנור לא נח לרגע וקורא לכמה חברים אחרים לעמוד ליד הבר. במיוחד לאלה שלא מבינים כלום בתחום זה. הוא נותן להם הנחיות מהירות ותוך דקות הקוקטיילים מוכנים. להעמקת הידע מציע זיו מנור לעלות מדרגה ולהכין קינוחי קוקטיילים המכילים גלידה. אפשר להשתמש בגלידה וניל עם פצפוצי שוקולד המשולבת עם נגיעות ויסקי וליקרים מתוקים. אפשר גם לערבל גלידת סורבה עם משקאות של אוכמניות, ליצ'י או כל פרי אחר. השילובים יוצרים מרקמים וטעמים נפלאים.

להזמנות: זיו מנור 052-2457843

 

Call Now Button