תופעת טבע מלאה באנרגיה ושמה זיו מנור

חוויה עוצמתית אדירה  לאירוע מוצלח רק זיו מנור

החיים של כל אחד מאיתנו מורכבים מאין ספור חוויות אשר חווינו לאורך השנים. אחת החוויות העוצמתיות אשר נזכור לאורך זמן, היא סדנת הקוקטיילים אשר מעביר זיו מנור, שהוא אוטוריטה בתחומו.
הידע הפנומנלי שצבר זיו מנור במהלך השנים בנושאי יינות, משקאות אלכוהוליים וקוקטיילים, היה לכלי העבודה שלו ברמה גבוהה ביותר. כבר חמש עשרה שנה שהוא מעביר מופעי קוקטיילים מרהיבים ותוססים לקהלים שונים בהצלחה מסחררת בכל רחבי הארץ.

סדנת קוקטיילים

כשזיו מנור מגיע  כל המתחם זורח

תחום היינות המשובחים
זיו מנור הוקסם מהמידע על ייצור היינות המאפיינים את כל אחד מהיקבים השונים אשר מייצרים יינות מדהימים מכל אחד מזני הענבים. שלל הטעמים המופקים מהענבים הוא עצום, ביינות ספציפיים קיימת מתיקות, חמיצות או מרירות ובאחרים חשים בטעמם של חומצות היין והתירוש.
ההתמקצעות הרוחבית של זיו מנור כללה את כל מה שקורה בכל אחד מהיקבים בנושאים ייחודיים כמו עישון יין בחביות, שפקוק – החלפה של פקקי שעם כשהם מתבלים, תהליך ההתססה של השמרים, התאמת זני הענבים להגזה כדי לייצר משקאות תוססים כמו שמפניה, הליך ההבגרה של הענבים ועוד.
בנוסף לכך, הוא פיתח מצוינות בתחום מזיגת היין, ערסולו, טעימות יינות חדשים בטעמים מפתיעים והתאמתם לציבור כאפריטיף, כמשקה אידאלי עם מאכלי בשר, גבינות או כל התאמה אחרת אשר נראית לו בעיניו המקצועיות.
הסקרנות העצומה ויוצאת הדופן שלו הרחיבה את אופקיו באופן מהותי, הוא למד את הנושא על כל רבדיו ובזכות הידע המופלג הוא כעת בעל מוניטין עצום ובר סמכא בכל מה שקשור ליינות לקוקטיילים ולמשקאות אלכוהוליים בישראל.

תחום הבירות
במדינות רבות וגם בישראל מייצרים בירות במפעלים שונים אשר לכל אחד יש את הייחוד שלו והטעם המזוהה אתו. עם השנים זיו מנור למד להכיר את כל סוגי הבירות המיוצרות ברחבי הגלובוס והוא מסוגל להסביר את האפיון של כל אחת מהן, ההבדלים בשיטות הייצור אשר גורמים לשוני המהותי בטעמיהן של הבירות האהובות כל כך על ציבור רחב בעולם כולו.

תחום הקוקטיילים
הכנת קוקטיילים זו יצירה אמנותית וכל אדם אשר מבין עניין, צריך לבצע אין ספור ניסויים של אפשרויות לשילובים במינונים שונים כדי להגיע למרקמים מדהימים של קוקטיילים בעלי טעמים משגעים. זיו מנור מכין קוקטיילים יוצאי דופן אשר טעמם המגיע לחיך מדרבן את הלקוחות לבקש לפחות עוד כוס אחת. הקשת הרחבה של סוגי הקוקטיילים שהוא מכין מקנה לו יתרון עצום על פני כל אדם אחר אשר עוסק בתחום זה.

מופע הקוקטיילים
זיו מנור יודע לשלב בין שתי האהבות הגדולות שלו, מצד אחד ההתמחות המקצועית שלו בכל הקשור ליינות בירות ומשקאות אלכוהוליים ומצד שני האהבה שלו לקהל. הוא סטנדאפיסט במלוא מובן המילה במופעי הקוקטיילים שהוא מארגן בערבי גיבוש לעובדים, בימי הולדת ובאין ספור אירועים נוספים. הנוכחות שלו היא מאד דומיננטית, הוא סוחף את כל המשתתפים למחוזות נפלאים של טעמים וידע ומוציא מהם את המיטב.
הקהל משתתף באופן פעיל במופעים האלה, חלקם מכינים קוקטיילים, אחרים מכינים קינוחי שוקולד, הכול קורה בקצב מסחרר וגורם להמון אושר של כל אחד מהמשתתפים. הדבר החשוב ביותר הוא שהוא מעלה לכולם את המורל, משפר את מצב הרוח שלהם, הם צוחקים מתחילת הערב ועד סופו מאושרים, מחייכים ומאד מרוצים.

סדנת קוקטיילים

קוקטייל סורבה מאוהב

אוטוריטה בתחומו
עם השנים שמו של זיו מנור עלה בכל מקום שבו דיברו על משקאות אלכוהוליים כיוון שהוא נחשב למומחה ולאורים והתומים בכל הקשור לענף זה. יש לו יתרונות עצומים על פני האחרים לאור הלמידה היום יומית שלו והדבקות במטרה אשר הובילו אותו להיות מקצוען מספר אחד בישראל.

כפי שהבנתם כשמדובר על חוויה עוצרת נשימה, התשובה היא זיו מנור 052-2457843. דברו איתי ונתאם את המועד הנוח לכם, בו תתנתקו מענייני היום יום ותיהנו מסדנת הקוקטיילים שלי.