פעילות גיבוש לצוות

יום הולדת 40 עם סדנת קוקטיילים

ליווי לאירוע מנצח

ריעונות ליום הולדת 40

יחס אישי בהפקת האירוע

חגיגת יום הולדת 40

מעל 15 שנות ניסיון

יודע ויודעת כל מנהלת משאבי אנוש או מנהל עסק עד כמה ערב גיבוש לעובדים הם הכרחיים. זה הרבה מעבר למיתוג עצמי של העסק שמתפאר בכך שיש לו ערבי גיבוש מפנקים לעובדים. זה הרבה מעבר ללשרוף תקציב שהבוס מקצה, אז למה לא?

טועה כל עובד או עובדת משאבי אנוש ורווחה שחושבים שערבי גיבוש הם הנחתה מעיקה, התעסקות מיותרת, וממילא העובדים של היום לא נשארים יותר מדי זמן באותה החברה וקצב התחלופה הוא גבוה, אז למה בכלל להשקיע.
אם אתם נמנים על הקבוצה הראשונה, המאמר הזה רק יחזק את הדברים שאתם כבר יודעים וחושבים ויעזור לכם למצוא פעילות מגבשת שתהיה תפורה למידותיכם ולאג'נדה שלכם. אם אתם נמנים על הקבוצה השניה, שימו את הטלפון על שקט ותתמסרו למאמר הזה, כי הוא יעזור לכם לעשות את התפקיד שלכם בצורה הרבה הרבה יותר טובה.

סדנאות גיבוש לעובדי רווחה ומשאבי אנוש

סדנאות גיבוש וערבי גיבוש דורשים לא מעט התעסקות. זה נכון. צריך להתחיל להרים טלפונים לספקים, לא תמיד התקציב שיש מספיק למה שבאמת רוצים לעשות, העובדים מעקמים פרצוף כי הרי מדובר על ערב שלרוב יהיה על חשבונם, ובאופן כללי העובדים הם גם ככה כפויי טובה.

כמאמר המשפט הידוע: אי אפשר לרצות את כולם. זאת הרבה עבודה, שלפעמים כל מה שרוצים לעשות זה לסגור פעילות בצורה הכי פשוטה שיש מבלי להתעסק יותר מדי בתוכן. יאללה על האש, קריוקי ונגמר הסיפור. הבעיה בגישה הזו היא שהיא מאששת בדיוק את כל הדברים שמבאסים אתכם כשאתם ניגשים להרים הפקה כזאת.

אם אתם לא תתייחסו לערב הגיבוש ברצינות ורק תרצו לסיים איתו, תהיו בטוחים שהפרצופים העקומים שאתם מדמיינים אכן יופיעו, התלונות על תוכן הערב יצוצו מכל עבר, והחוויה שלכם כמארגנים לא תהיה מהנה במיוחד.
לעומת זאת, אם תבינו את הרציונל שעומד מאחורי ערב שכזה, תשנו גישה ותפיקו ערב גיבוש שבאמת ידבר לכולם – לא רק שיפרגנו לכם, גם אתם עצמכם תיהנו כמו שמעולם לא דמיינתם שתוכלו בערב גיבוש. הכל עניין של גישה ובחירה בתוכן הרלוונטי.

למה בכלל צריך את זה?

אז נכון. עובדים היום לא באים להעביר (ברוב המקרים) קריירה עד הפנסיה באותו המקום, והתחלופה בין מקום עבודה אחד לשני היא גדולה מבשנים עברו. יחד עם זאת, לא מעט מחקרים הראו כי עובדים, גם כאלו שכבר בשלים למצוא מקום אחר ולהתפתח יותר מבחינת הקריירה שלהם, נשארים יותר זמן במקום עבודה לא רק בגלל השכר, אלא בעיקר כי טוב להם.

וטוב להם כשהם קמים בבוקר והולכים למקום עבודה שמשקיע בהם, מאפשר להם לבטא את עצמם, יש להם חברים שכיף להם להעביר איתם 8 או 9 שעות ביום, והם מרגישים שמעריכים אותם ושמקום העבודה שלהם מפרגן להם בחזרה – לא רק בבונוסים או בימי חופשה על חשבון הבית, אלא כן, גם בימי גיבוש.

עובדים שטוב להם מחזירים למערכת. הם יותר פרודוקטיביים, יותר לויאליים, ובסופו של יום מדובר בwin win לשני הצדדים.

איך לארגן ערב גיבוש מוצלח?

זוכרים את המשפט שהזכרנו בהתחלה? "אי אפשר לרצות את כולם"? אז האמת היא שאפשר. ואם לא את כולם, אז אחוז מאוד גבוה. איך? בבחירה נכונה של תוכן הערב. יש לכם אג'נדה מסויימת ודרך להעביר ערב גיבוש בצורה שתגרום לכם ליהנות אבל תשבית את השמחה עבור האחרים? תוותרו עליה לפעם אחרת או תעשו אותה על חשבון הזמן שלכם בבית עם החברים והמשפחה. בערב גיבוש לעובדים, צריך למצוא משהו שיתן לכולם תמריץ, משהו שיגרום גם לעובדים הכי "יבשים" או חסרי כוח לפעילויות שמחוץ לשעות העבודה, להגיע עם ציפיה שגם תתממש. מצאו את המכנה המשותף שמתאים לכולם.

סדנאות לערבי גיבוש לעובדים

אם אתם בתחום הרווחה ומשאבי האנוש, אתם כבר כנראה מודעים לכך שסדנאות זו דרך מעולה לגבש בין העובדים, אבל גם כאן חשוב למצוא מה מתאים לכולם. אם יש לכם עשרה עובדים ושניים מהם טבעוניים, ככל הנראה סדנת בישול לטבעונים לא ממש תעניין את האחרים, נכון?

ובכן נשאלת השאלה אם כך, אז מה כן יעניין את כולם, והתשובה לכך היא פשוטה מאוד: אלכוהול. והרבה ממנו.

מה הופך סדנת גיבוש למוצלחת?

יש ארבעה אלמנטים שהופכים סדנת גיבוש ממשעממת למוצלחת. האלמנט הראשון הוא התוכן- כפי שציינו התוכן חייב להיות רלוונטי לרוב הגדול של העובדים. בלי תוכן מעניין, העובדים יתהו מה לעזאזל הם עושים שם ולמה מבזבזים להם את הערב. סדנה עם תוכן מעניין, כזה שמעניק ערך למשתתפים, זה השלב הראשון בדרך להצלחה.

האלמנט השני הוא תחושת הביחד. אם הסדנה סופר מעניינת אבל גורמת לכל אחד מהעובדים לעבוד באופן אינדיווידואלי, הרי שאתם מפספסים את כל מהות הגיבוש. הרעיון הוא לערבב בין העובדים, לתת להם לבוא באינטרקציה עם עובדים שלא תמיד יש להם זמן לתקשר ולהכיר במהלך היום. בסדנה אפשר ליצור שיתופי פעולה בין עובדים ממחלקות שונות ובכך לתת להם דרך להתגבש.

האלמנט השלישי הוא האנרגיה. היא חייבת להיות גבוהה. האנרגיה צריכה לשלוט באוויר, העובדים צריכים להרגיש אותה, לחגוג אותה ולהיות ניזונים ממנה. סדנה שיודעת לייצר אנרגיה חיובית תגרום גם לקשוחים ביותר ליהנות. איך יוצרים את האנרגיה הזאת? בעזרת אנשים טובים, הכוונה מהמדריך, משחקים מצחיקים ושיתופי פעולה.

האלמנט הרביעי- תחושת השייכות. לא רק שהעובדים צריכים לבוא באינטרקציה עם עובדים אחרים, הם צריכים גם להרגיש שהם חלק ממשהו גדול. חלק מקבוצה ומקולקטיב בו כולם מכירים את כולם, סומכים אחד על השני ונהנים אחד מחברתו של השני.

אלו הם הדברים שהופכים סדנה למוצלחת, ואלו הם גם האלמנטים שאתם יכולים למצוא אצל סדנת קוקטיילים ואלכוהול. סדנאות אלו מפוצצות באנרגיה מטורפת, הן מאפשרות לעובדים לא רק לבוא באינטרקציה אחד עם השני, אלא בזכות האלכוהול גם להיפתח, להרגיש יותר בנוח, לשחרר ולהכיר לעומק את חבריהם לעבודה.

בסדנאות אלו לא רק שותים אלא גם לומדים. לומדים כיצד להכין קוקטיילים ומשקאות טעימים, ובינינו, מי לא היה רוצה להוסיף לסט הכלים שלו גם את היכולת לברמן? בנוסף, המוזיקה המקפיצה, משחקי השתיה שיקרעו אותם מצחוק ותחושת הביחד, כל אלו יהפכו את ערב הגיבוש שלכם, לכזה שנזכרים בו גם הרבה אחרי שהוא נגמר.

מעוניינים לשמוע על סדנאות אלכוהול מבית זיו מנור? התקשרו עוד היום 052-2457843

קוקטיילי גלידות מפתיעים וקינוחי אלכוהול

אלכוהול משובח
וגיבוש חוויתי

הגשת הקוקטיילים
בכוסות זכוכית

חוברת קוקטיילים
מתנה למשתתפים

מוזיקה קצבית
ותחרויות שתייה מצחיקות

בא לך להקפיץ את האירוע הבא שלך? התקשרו אלי לשיחת הכרות וללא התחייבות 052-2457-843

עיסקי3_optimized
המלצה שירי

בא לך להקפיץ את האירוע שלך?
לשיחת היכרות: 052-2457-843

השאירו פרטים

לתכנון אירוע מושלם

עם זיו

בטלפון 052-245-7843

לשיחת ייעוץ חינם

לתכנון אירוע מושלם

עם זיו

Open chat
דברו איתי
דברו איתי