10 הדברים שאת חייבת לדעת כשאת מארגנת מסיבת רווקות

מסיבת רווקות זו הדרך האולטימטיבית להיפרד מחיי הרווקות ולחגוג את הרשמיות שבזוגיות איתנה וחזקה מתמיד. זיו מנור, אמן אלכוהול מומחה לאירועים, מחלק טיפים שימושיים למסיבת רווקות מושלמת

הגיע הרגע המיוחל ובן-זוגה של החברה המוש שלך הציע לה סוף סוף! ההתרגשות עצומה ואיתה התוכניות וההשראה למסיבת רווקות בשבילה, עם כל החברות הטובות. אבל מה? אי אפשר שלא להתבלבל מרוב אינספור רעיונות וקונספטים!

  1. קודם כל, קחי לצידך מפיקת אירועים המתמחה בארגון מסיבות רווקות- היא כבר תדע לשלב ולייעץ לכן על ההפעלות השונות. היא תעשה עבורכן את כל התיאומים וההזמנות, ותוריד מכן את העומס והקושי שכרוך בארגון מסיבת רווקות מוצלחת. היא בקיאה בטרנדים האחרונים, ובכל הטריקים והשטיקים הכרוכים במסיבת רווקות, והיא תנווט אתכם אל עבר המסיבה המיוחלת תוך זמן קצר, לפי טעמכן האישי.
  2. בחירת תקציב- לפני שאתן מתחילות את תהליך הפקת המסיבה, רצוי לבחון את התקציב בו אתן יכולות לעמוד, הצעד הראשון הוא לבדוק כמה משתתפות יהיו במסיבת הרווקות ובהתאם לכך להגדיר תקציב שמתאים לכולן.
  3. אטרקציה מרכזית- בהתאם למסגרת התקציב מומלץ לתכנן הפעלה מיוחדת למסיבת הרווקות, ולבחור את האטרקציה המתאימה ביותר עבור רוב המשתתפות כך שכולן יהיו מרוצות. בדיוק בשביל זה יש את סדנת הקוקטיילים הייחודית של זיו מנור, סדנה מלאת אנרגיה מרימה, מקפיצה ומגבשת בין כולן.
  4. לוקיישן לוקיישן לוקיישן- יש לא מעט מקומות בהם ניתן לערוך מסיבת רווקות, וילה עם בריכה או אירוע פתוח בחוף הים יכולות להיות אופציות מעולות.
  5. אביזרים- מסיבת רווקות מושקעת מורכבת מהמון אביזרים מיוחדים למסיבת רווקות, ניתן לבחור קונספט למסיבה או שלל אביזרים שאינם מחברים בצורה קונספטואלית ובכך לייצר אווירה צבעונית ושמחה. במידה והחלטתן לערוך מסיבת רווקות בים או בוילה עם בריכה מומלץ להשיג גם מזרנים מתנפחים או גלגלי ים בצורות מיוחדות שקשורות לנושא המסיבה.
  6. מתנות- בתקציב שנותר מומלץ להדפיס מתנות ממותגות לכלל המשתתפות, חולצה או כובע עם הדפסת השמות שלכן ותאריך המסיבה יכולה להיות מתנה מהממת שתישאר איתן לאורך זמן ותזכיר לכולן את האירוע המוצלח.
  7. תאריך מתאים- חתונה זה דבר לא פשוט בכלל הדורש זמן רב של השקעה, טרטורים ונסיעות ופגישות- ולחץ רק גובר לקראת התאריך המיוחל. חשוב לבחור יום (או סופ״ש) שיתאים ״לדחוס״ ממש לפני החתונה, ויתלבש לכלת השמחה בול, כרגיעה לפני היום הגדול.
  8. מוזיקה ואווירה- חשוב לקלוע בעיקר לטעמה האישי של הכלה, אבל גם ליצור אווירה שתנעים לכל שאר המוזמנות. תצרי פלייליסט מראש בכדי לחסוך את ההתעסקות הזו ביום המסיבה.
  9. כיבוד- לאחר שתכננת את הדברים העיקריים, שלב האוכל חשוב לא פחות. תכנני בהתאם לכמות השעות וסוג הפעילות במסיבה, מה יהיו הכיבודים או המאכלים במסיבה, כמו גם הקינוחים והשתייה.
  10. מוזמנות- המוזמנות כולן, איך לא, הן אלו שיצרו לבסוף את חומר הגלם האנושי של המסיבה ויהיו סביב הכלה לשמח אותה. חשוב לדעת את מי להזמין!

ועכשיו, כשיש לך את הטיפים המועילים האלו להפקת מסיבת רווקות מושלמת ונוצצת, זה הזמן להרים טלפון לזיו מנור אמן אלכוהול לאירועים 📞 0522-457843

סדנת קוקטיילים

סדנת קוקטיילים

סדנת אלכוהול

סדנת אלכוהול

מסיבת רווקות

מסיבת רווקות

סדנאות למסיבת רווקות

סדנאות למסיבת רווקות

קונספט למסיבת רווקות

קונספט למסיבת רווקות