10 טיפים מנצחים לארגון יום הולדת של פעם בחיים

בא לך להקפיץ את האירוע הבא שלך? התקשרו אלי לשיחת הכרות וללא התחייבות 052-2457-843

סדנת הקוקטיילים של זיו מנור ליום הולדת מסיבתית ומצחיקה במיוחד

סדנת קוקטיילים
סדנת קוקטיילים

 

איך להפיק יום הולדת מפתיע ומשגע, שהחוגג לא יצליח לשכוח וכך גם אף אחד מאורחי המסיבה שלו?

זיו מנור נותן 10 טיפים שילוו אותך בארגון יום הולדת מנצח ושמח במיוחד

  1. כתבו רשימת מוזמנים! עליכם לדעת בדיוק מיהם האורחים אותם חוגג יום ההולדת ירצה לראות ביום המיוחד שלו, ועל סמך כך תיקבע גודל המסיבה ומאפייני האירוח.
  2. חשוב ליידע מספיק זמן מראש את המוזמנים שלנו למסיבה, כדי שלא יקבעו תוכניות אחרות לאותו יום.
  3. בחרו אטרקציה מרכזית שתגבש את כולם ותרים את האווירה הכי שמחה שיש גבוה לשמיים. בדיוק בשביל זה יש את זיו מנור. זיו מנור הוא אמן אלכוהול לאירועים, המעביר במומחיות רבה סדנאות אלכוהול וקוקטיילים נפלאות, עם מגוון רחב של אלכוהול איכותי ומשובח, ושפע של פעילויות שונות שיפילו מצחוק את החוגג ושאר האורחים.
  4. אפקט ההפתעה הוא החשוב ביותר! סכמו עם כל המוזמנים לאירוע שזוהי הפתעה ודאגו להזכירל הם זאת עד יום המסיבה, כמו כן, בחרו תוכנית ״הסוואה״ עד ליום האירוע, כדי שחתן או כלת יום ההולדת לא יעזו לגלות כלום על ההפתעה!
  5. במידה ומדובר בחוגג ביישן ומופנם כדאי ממש לקחת זאת בחשבון, למרות שזו הפתעה וכל תשומת הלב היא כלפיו. כך שרצוי במקרה כזה קודם הביא אותו למקום המסיבה, להפתיע ולקבל אותו בכיף וחיוכים של כל שאר האורחים האחרים כדי שאותו חוגג יצבור בטחון וירגיש מיוחד על ידי יחס אישי חם ומחבק וכך במסיבה עצמה הוא ירגיש יותר חופשי, במיוחד כשזיו מנור יגיע עם האטרקציה שלו ויתחיל עם הפעילות המטריפה שלו!
  6. כדאי לברר עם חוגג/ת היום הולדת אם יש נושא מסויים שמעניין אותו/ה. בדרך כלל הנושא קשור לעולמם הפנימי של החוגגים. למשל אם החוגג/ת אוהב/ת ספורט ייתכן שישמח לחגוג במסיבה שהפעילות סובבת סביב נושא הספורט, ויש המון פעילויות המתאימות לכך.
  7. אוכל מומלץ מתאים. ניתן לסכם עם האורחים להכין ולהביא מנות ומנגד ניתן להזמין קייטרינג ורק נותר להחליט על איזה סוג מאכלים- נשנושים קטנים שניתן לחטוף מהשולחן או הבר או שמא ארוחות מרשימות.
  8. הגעה והסעות הם קריטריונים חשובים מאוד להצלחת המסיבה, במיוחד כשאורחים מגיעים מקצוות שונים מחלקי הארץ. כמו כן, הדבר הכי חשוב בנושא הוא הסעת האורח המרכזי והוא חתן או כלת יום ההולדת!!
  9. רצוי לברר עם הספקים השונים, עוד בשיחת הטלפון הראשונה, מה בדיוק כולל השירות ומהן העלויות, על-מנת למנוע מצב של חריגה מהתקציב או שתקבלו משהו שלא רציתם, או לחילופין לא מתאים.
  10. וכמובן, איך לא, המוזיקה! מעבר למוזיקה שזיו מנור יבחר להשמיע לטובת האווירה במסיבה שלכם, ובמהלך הפעילות של הסדנה שיעביר, חשוב לקבוע פלייליסט מראש של שירים ומוזיקת רקע שתנעים את זמנם של כל האורחים המשתתפים בחגיגה והכי חשוב תקלע לטעמו האישי של חוגג יום ההולדת!

אהבתם את הטיפים? דברו איתנו לקביעת פגישה וטיפים נוספים לחגיגת יום הולדת מושלם!📞 0522-457843

סדנת קוקטיילים עם זיו מנור
סדנת קוקטיילים עם זיו מנור

בא לך להקפיץ את האירוע שלך?
לשיחת הכרות וללא התחייבות 052-2457-843

השאירו פרטים

לתכנון אירוע מושלם

עם זיו

בטלפון 052-245-7843

לשיחת ייעוץ חינם

לתכנון אירוע מושלם

עם זיו

בטלפון 052-245-7843