052-2457843

X

רעיונות לפעילות גיבוש

מתכננים פעילות גיבוש? כיף לכם. בין אם מדובר באירוע גיבוש עבור חברים, או אירוע גיבוש עבור קבוצת עובדים, כל הפעילויות שמיד נכתוב עליהם מתאימות גם וגם. אבל לפני שנפרט מה כן, נעבור על מה שלא.

קחו בחשבון שכשאתם עושים פעילות גיבוש, הקו שצריך להנחות אתכם, הוא מציאת המכנה המשותף הרחב ביותר. הרי אתם לא רוצים להגיע למצב בו הזמנתם אנשים לקחת חלק בפעילות, ובסופו של יום מסתבר שהיא מעניינת רק אתכם נכון? לכן חשוב מאוד לוודא מראש, מי הקהל שעומד לקחת חלק בפעילות ולמצוא את המכנה המשותף שימצא חן בעיני כולם.

המלצה משרד ראש הממשלה

מה לא תעשו?

אם יש לכם קבוצה המורכבת גם מגברים וגם מנשים, כנראה שללכת לסדנת איפור יהיה רעיון לא ממש טוב נכון? הרי לפחות חצי מהנוכחים בקהל יסבלו ויחכו שהערב ייגמר. זאת כמובן לא המטרה שלכם. אז הנה מספר רעיונות לפעילויות גיבוש שמתאימות לכולם.

סדנת אלכוהול וקוקטיילים

סדנאות אלכוהול וקוקטיילים, כמו של זיו מנור למשל, הפכו למצרך מבוקש ביותר בשנים האחרונות בכל הקשור לערבי גיבוש, והרי אפשר להבין למה. קודם כל הסדנאות האלו באמת מכוונות למכנה משותף רחב, שכן כמעט כולם אוהבים ללגום משקה אלכוהולי טעים בסיומו של יום. במסגרת הסדנה, המשתתפים לוקחים חלק פעיל ולא רק יושבים ושומעים מה יש למנחה לספר על האלכוהול, אלא כל האירוע מתנהל באווירה מטורפת ומקפיצה, מוזיקה אנרגטית, משחקי שתייה שקורעים את הקהל מצחוק וכמובן כולם שותים, נהנים ולומדים כיצד להכין משקאות וקוקטיילים טעימים. אחרי הסדנה הזאת תהיו בטוחים שהידע שלכם יועשר, ובעיקר הזיכרונות שתצברו באותו ערב, ילוו אתכם שנים רבות קדימה.

סדנת קוקטיילים באירוע משרד ראש הממשלה
סדנת קוקטיילים באירוע משרד ראש הממשלה

סדנת צחוק

סדנה נוספת שמכוונת למכנה משותף רחב היא סדנת צחוק. הרי מי מאתנו לא אוהב לשבת ולנגב את הדמעות מרוב הצחוק המתפרץ שלנו נכון? בסדנת צחוק עוברים המשתתפים חוויה מטורפת ומטלטלת, שגם האדישים ביותר לא יכולים להישאר רציניים בה. סדנאות הצחוק בהחלט יכולות להעביר ערב גיבוש בצורה מהנה ביותר.

טיול בטבע

שוב הדגש הוא על הכרת האנשים והמכנה המשותף. אם המשתתפים שלכם הם אנשים שאוהבים לטייל, לא חסרים טיולים ברחבי הארץ שאפשר לצאת אליהם כקבוצה. בשביל לא לפספס שום דבר ולא למצוא את עצמכם סתם מסתובבים באזור כלשהו, מבלי לדעת ולהבין את המשמעות של המקום בו אתם נמצאים, היעזרו בשירותיו של מדריך טיולים מנוסה. בעזרת מדריך, הטיול מקבל מימד אחר לגמרי, שכן לכל נוף ומקום אליו תגיעו, תוכלו ללמוד ולהבין את המשמעות ואת ההיסטוריה העשירה של אותו לוקיישן.

טיול ג׳יפים וטרקטרונים

האמת? גם כאן אתם פונים למכנה המשותף. בעוד פעילות שכזאת נתפסת יותר כגברית, לא פעם אלו הן דווקא הנשים, ששולטות בהגה ביד רמה. טיולי ג׳יפים וטרקטורונים חושפים אתכם לטבע עשיר, והאפשרות לנהוג במכונות האלו, הם חוויה לכל אדם שנהנה להחזיק הגה בידיים.

פיינטבול

אם יש מקום אחד בו אפשר למצוא קולגות שלא מסתדרים, משתפים פעולה או כאלו שיש בהם משקעים ורוצים לחסל חשבונות בצורה בריאה, הפיינטבול הוא בהחלט המקום האידיאלי לכך. מתחלקים לקבוצות, עולים על מדים, ויוצאים למלחמה.

באולינג

אם כמה שבאולינג נתפס כמיושן, אתם תופתעו לגלות עד כמה שמדובר בפעילות שמגבשת. במיוחד אם יודעים כיצד לתמרץ את המשתתפים. התחלקו למספר מסלולים, והגרילו פרסים בהם יזכו המשתתפים שהגיעו לניקוד הגבוה ביותר. אמנם קצת אולד פאשן, אך עדיין גם היום, הבאולינג הוא אפקטיבי מאוד בכל הקשור בגיבוש.

סדנת אלכוהול באירוע משרד ראש הממשלה
סדנת אלכוהול באירוע משרד ראש הממשלה

ים

קבוצה גדולה? מעולה. קחו מחצלות, גיטרה, הצטיידו בשתייה, אוכל והמון מצב רוח, ולכו שבו על החוף כולם ביחד. משחקים, שירים או סתם שיחות, ללא ספק יכולים להוות את פעילות הגיבוש המושלמת מבלי להתפרע מבחינה כספית.

לסיכום- וודאו מה המשתתפים שלכם אוהבים, תתקצבו את הפעילות, ובנו לכם את ערב הגיבוש האולטימטיבי עבורכם והמשתתפים שלכם.

מעוניינים לשמוע על סדנת קוקטיילים מבית זיו מנור? בואו נדבר על זה 📞 0522-457843

דברו איתי