052-2457843

X

כיצד להכין בר אלכוהול ליום הולדת של חבר

לשיחת הכרות וללא התחייבות

צרו קשר: 052-2457-843

אם אתם מהחברים האלו שמשקיעים בסחבקים שלכם ביום ההולדת שלהם, אז הם הרוויחו. הרי הרבה יותר כיף שחבר דואג לפרגן לך ביום ההולדת ומשאיר לך רק שני דברים לעשות: להתרווח ולהתפנק. לא חסרים מקרים בהם בדרך כלל החבר שחוגג את היום הולדת, בעצמו מארגן את כל הלוגיסטיקה של הבילוי. הוא זה שמחפש את המקום, את הקונספט וסוגר בסופו של דבר את כל הפרטים הקטנים, בשביל שהחברים שלו רק יצטרכו להגיע ולכבד אותו בנוכחותם.

המלצה לסדנה
המלצה לסדנה

המצב שנוצר בסיטואציה הזאת, הוא שבמקום שהחבר יהנה מערב מפרגן שהחברים אירגנו לו, יוצא שהוא בעצם זה שעובד קשה בשביל לארגן ערב שכולם יהנו. במקום שידאגו לו הוא דואג לכולם. לכן, אם אתם מהחברים האלו שלא מוכנים לתת לו לעבוד, אז הרווח כולו שלו. עכשיו כל מה שנותר זה להחליט מה הווייב בו יתנהל האירוע, היכן הוא יהיה ומה בתפריט. בעוד שיש מספר אלמנטים שאתם צריכים לבחור האם הם מסתדרים עם התקציב ולוחות הזמנים, על דבר אחד ברור לכם שלא תוותרו, וזה כמובן נושא השתייה והאלכוהול.

יום הולדת לחבר
יום הולדת לחבר

מסיבה טובה וחגיגת יום הולדת משוחררת, מכילה בתוכה אלכוהול איכותי. אחרי שסגרתם את כל שאר הקצוות עכשיו נשאר לכם להחליט איך יתנהל נושא האלכוהול. במידה ואתם הולכים לבר או מסיבה כמובן שלא תטרכו לדאוג לזה, אבל אם אתם מתכננים את האירוע בלוקיישן מסויים אותו אתם מארגנים מאפס, אתם בהחלט צריכים לחשוב איך אתם מכינים בר אלכוהול מפנק שיוסיף לאירוע.

מה עושים?

אתם יכולים כמובן לבחור בדרך הפחות ״סקסית״ שהיא גם הכי קלה ליישום. קפצו לחנות משקאות, קנו כמה סוגים שונים של אלכוהול ומקמו אותם על שולחן באיזור האירוע. ככה כל אחד ילך לפתוח את הבירה לעצמו ונושא האלכוהול לא ממש יהיה חלק אינטגרלי מהערב. לעומת זאת, אתם יכולים להשקיע קצת יותר, לארגן לכם עמדה מיוחדת למשקאות, ולצאת קצת מהגבולות הגנריים של וודקה או בירות.

בר ליום הולדת של חבר
בר ליום הולדת של חבר

אם אתם אכן רוצים לקחת את החוויה צעד אחד קדימה ולהכין בר אלכוהול מפנק, הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות זה מעין סקר שוק. עברו בין החנויות השונות המוכרות משקאות ברמה גבוהה והשוו מחירים. אתם לא רוצים לצאת בנזק וחור בכיס מצד אחד, אבל גם לא רוצים להתפשר על שתיה ברמה נמוכה מצד שני.

אחרי שביצעתם את המחקר שלכם והשוותם מחירים, חשבו כמויות. כמה אנשים אמורים להיות? לפי זה רכשו כמות מספקת של סוגי אלכוהול שונים. אל תהיו מקובעים. מעבר לבירות וודקה, תתפנקו על עוד סוגים, כאלו שיאפשרו לכם ממש להיכנס לאווירה ולהכין קוקטיילים מיוחדים ומעניינים. וויסקי? מתאים, ליקרים שונים להכנת הקוקטיילים? בהחלט מתאים, יין? לבן או אדום בהחלט יכולים לדבר לחלק מהאנשים, כנ"ל גם לגבי משקאות הנחשבים נשיים יותר כמו למברוסקו או קאווה.

בר אלכוהול ליום ההולדת
בר אלכוהול ליום ההולדת

אם אתם מתכננים את הכל בצורה נכונה, ועל פי כמות האנשים שתקח חלק בחגיגה, תראו שלא צריך לקנות בכמויות גדולות מכל דבר, אלא פשוט לרכוש במספרים המתאימים על מנת לנצל את כל האלכוהול שתרכשו. אם אתם יודעים שחלק גדול מהמשתתפים לא שותה יין, וותרו עליו. אם אתם יודעים שרובם יעדיפו מיץ תפוזים עם הוודקה שלהם, אל תתפתו לקנות כמויות גדולות של משקאות אנרגיה.

הסוד הוא בתכנון נכון מראש. וכמובן שאם אין לכם רצון להכנס לכל הלוגיסטיקה המורכבת, אתם תמיד יכולים להזמין את סדנאות האלכוהול והקוקטיילים של זיו מנור לערב חווייתי.

מעוניינים לשמוע על סדנת קוקטיילים מבית זיו מנור? בואו נדבר על זה 📞 0522-457843

רעיונות ליום הולדת לגבר

דברו איתי