זיו מנור על סדנאות יין בריאות ועוד

סדנאות יין לאירועים פרטיים ועסקיים

כל כמה זמן מתפרסמות כותרות בעיתונים לגבי היתרונות הבריאותיים שבשתיית יין. אבל אתם בטח שואלים את עצמכם אם זה באמת נכון, האם שתיית יין באמת עוזרת לבריאות? אז מסתבר שכן, כך המחקרים האחרונים מראים. אך חשוב לציין שהיתרונות הבריאותיים מגיעים משתייה מתונה ומדודה, או בסביבות הכוס יין אדום ביום. רוצים לדעת עוד על סוגי היין השונים ותוך כדי לעבור חוויה מהנה, מגבשת וייחודית? הזמינו עוד היום סדנאות יין אצל זיו מנור.

אז חוץ מבריאות הלב, ליין אדום יש הרבה יתרונות נוספים, רובם בזכות הרסברטרול שנמצא ביין. צמחים שונים מייצרים רסברטרול כדי להילחם בחיידקים. אז תתכוננו להיות מופתעים ומאושרים, מסתבר ששתיית יין במתינות יכולה לעזור לבריאות בכמה וכמה היבטים. היתרונות הבאים שבשתיית יין יגרמו לכם לסיים כל יום בכוס יין אדום בריאה ומהנה.

סדנאות יין

סדנאות יין

סדנאות יין – מהם היתרונות שבשתיית יין?

שתיית יין מתונה מאריכה חיים – כן כן, מסתבר שמחקרים הוכיחו את זה. שתיית יין היא חלק מסגנון אכילה המעודד אריכות חיים דרך אכילת פחות מוצרים מן החי ויותר מוצרים מן הטבע. מסתבר שתושבי אזורים בעלי אריכות חיים גבוהה יותר כמו כרתים וסרדיניה שותים יין אדום כחלק מאורח החיים שלהם. מחקרים מראים כי פרוציאנידינים, הנמצאים ביין אדום, עוזרים לבריאות הלב. כמו כן, מחקרים מראים כי רסברטרול, חומר הקיים ביין אדום, גורם לפעולה של חלבון המקדם בריאות ואריכות חיים.

שתיית יין אדום תורמת לזיכרון

יין יכול לעזור לזיכרון שלכם. חוקרים הוכיחו כי לאנשים ששותים בערך כוס יין ביום יש זיכרון יותר טוב מלכאלו שלא שותים בכלל. יין עוזר למנוע קרישי דם, שיכולים להוביל למחלות לב. אלכוהול גם מעלה את רמות הכולסטרול הטוב, שעוזר לפתוח את העורקים.

שתיית יין מורידה את הסיכויים להתקף לב ולמחלות לב

לאנשים השותים יין וסובלים מלחץ דם גבוה יש סיכויים הנמוכים ב- 30% ללקות בהתקף לב מאשר לאנשים שלא שותים יין.

שתיית יין עוזרת לשמור על מדד מסת גוף נמוכה יותר

מחקרים מראים שלאנשים ששותים כוס יין ביום יש מסת גוף נמוכה יותר מאלו ששותים רק מדי פעם. לאנשים שצורכים יין אדום במתינות באופן יומיומי יש היקפים צרים יותר ופחות שומן בטני מאנשים ששותים משקאות חריפים אחרים. האלכוהול כנראה מעודד את הגוף לשרוף יותר קלוריות במשך 90 דקות אחרי שתיית כוס היין. נראה כי גם לבירה יש את אותה ההשפעה.

שתיית יין משדרגת את מנגנוני ההגנה שלכם

מחקר שנערך בבריטניה מראה כי אנשים ששתו בערך כוס יין ביום הורידו את הסיכוי שלהם להידבק בזיהומים ב- 11%. אפילו חצי כוס ביום יכולה לעזור לגוף להגן על עצמו כנגד הרעלת קיבה מחידקים כמו סלמונלה.

שתיית יין עוזרת לגוף להילחם נגד סרטן השחלות

כאשר חוקרים באוסטרליה השוו לאחרונה בין נשים עם סרטן השחלות לבין נשים בריאות, הם גילו ששתיית כוס יין אדום ביום מורידה את הסיכון לחלות במחלה ב-50%. מסתבר שהאנטי אוקסידנטים שביין משפיעים באופן חיובי על מניעת סרטן ומחלות אחרות.

שתיית יין עוזרת לחזק את העצמות

בממוצע, לנשים ששותות בערך כוס יין ביום יש צפיפות עצם גבוהה יותר מלנשים שלא שותות יין בכלל. מסתבר שהאלכוהול מעלה את רמות האסטרוגן, שעוזר לבניית העצם.

שתיית יין עוזרת למנוע בעיות ברמת הסוכר בדם

לנשים ששותות כוס או שתיים של יין ביום יש 40% פחות סיכוי לפתח סכרת מאשר לנשים שלא שותות יין. זאת על פי מחקר בן 10 שנים מאוניברסיטת הרווארד. לא ברור מהן הסיבות הספציפיות, אך נראה כי היין מוריד את ההתנגדות לאינסולין אצל חולי סכרת.

כפי שאתם רואים, רשימת היתרונות הבריאותיים של שתיית יין היא ארוכה ומגוונת. מסתבר שהיתרונות כוללים הרבה יותר מאשר בריאות הלב. צריכת יין מתונה יכולה לעזור לרדת במשקל, לשפר את הזיכרון, ועוד. עם סדנאות יין תוכלו ללמוד איזה יין אתם אוהבים ולוודא שיהיה לכם בקבוק בבית, להנאה ולבריאות.

אז כשאתם פותחים בקבוק יין אדום אחרי יום ארוך במשרד ושואלים את עצמכם אם אתם באמת צריכים את זה? התשובה היא כן! ביחד עם הניסיון לאכול אוכל בריא יותר ולהתעמל כמה פעמים בשבוע, שתיית כוס יין אדום ביום יכולה להיות מועילה לבריאותכם, שלא לדבר בכלל על ההנאה. סדנאות יין של זיו מנור הן לא רק מהנות, מסתבר שהן גם בריאותיות.

מעוניינים בסדנת יין מגבשת ומהנה? בואו נדבר על זה 📞 0522-457843