הסיפור האישי

הסיפור האישי של זיו מנור

זיו נולד בירושלים והעביר את ילדותו באשקלון ,למד במגמת תיירות בבית ספר אורט ,היה חלק בתזמורת של אשקלון כנגן חליל צד ובלהקת המחול "הורה אשקלון" בצבא שירתתי בשריון כמפקד טנק וישר אחרי השחרור נרשמתי ללימודי מלונאות בבית ספר תדמור ומיד אחרי הלימודים הקמתי את העסק "סדנאות קוקטיילים" , זיו מתעסק הרבה בספורט ובעיקר ספורט ימי עם קייאק וסירה קטנה 🙂 ,משחק טניס,אוהב את החיים ומחובר מאוד למשפחה

בכל ערב זיו והצוות שלו משמחים את הלב (והכבד?) של עשרות אנשים. למרות לוח הזמנים העמוס זיו מוצא זמן להתנדב פעמיים בשבוע עם ילדים ובני נוער בגילאי 15-7. זאת מתוך ההכרה בחשיבותה של העבודה עם צעירים, וגם כהכנה לתהליך פונדקאות כאב יחידני שבו הוא נמצא – תהליך שעליו הוא מדבר בפתיחות במהלך הסדנה.

מנטור לילדים ובני נוער

זיו אוהב ילדים וכאדם אשר מצליח הרים את המורל כחלק בלתי נפרד מחייו, הוא מוצא עצמו נהנה לא פחות, מהפעילות עם ילדים ובני נוער. זיו משמש כמנטור לילדים אלו ומלמד אותם את מה שההורים לא תמיד מתפנים או יכולים לעשות. כולנו מכירים את הילדים של היום, וגם את ההורים של היום. זיו מלווה אותם באופן אישי, מקדם ומעצים את היכולות ואת הידע שלהם, ורובד זה הוא בלתי נפרד מחייו ופעילותו. הילדים אשר אותם הוא מלווה מגשימים את עצמם במלוא מובן המילה, מגיעים להישגים מרשימים בפן האישי, החברתי, הלימודי ואפילו העסקי. זיו מעניק לילדים הללו את מה שהוא למד כל חייו ועושה זאת באהבה גדולה.

הליך הפונדקאות

כיום זיו נמצא בתהליך פונדקאות ומצפה בכיליון עיניים לתחילת התהליך כדי  שיוכל להגשים את החלום, המשמעותי ביותר בחייו, להיות אב יחידני לתינוק או תינוקת אהובים. לזיו יש המון מה להעניק והחלום הגדול נמצא בפתח, אם זוגות בדר"כ ממתינים לתינוק תשעה חודשים, להורים יחידניים זה תהליך ארוך הרבה יותר. אנו מחזיקים לו אצבעות ויודעים שהתינוק או התינוקת יזכו באב למופת. כולנו תקווה שכל משאלות ליבו יתמלאו בשפע ובשמחה, לפחות כפי שהוא מעניק לאלפי לקוחותיו עד היום.

 

זוי מנור

זיו מנור הוא וירטואוז יוצא דופן

סדנת אלכוהול

סדנת אלכוהול עם זיו מנור

זיו מנור

כשזיו מנור מגיע – כל המתחם זורח

 

סדנאות האלכוהול של זיו מנור מתאימות לכל אירוע, לקבוצות בכל הגדלים, בכל מקום בארץ ומיועדות לחוגי בית , ימי הולדת , מסיבות רווקות ואירועים משפחתיים 

זיו מנור יכול להרים גם את האירוע שלכם! לפרטים חייגו 0723970995 או השאירו פרטים:

Call Now Button