העצמה נשית פעילות ייחודית לכבוד יום האישה

זיו מנור במופע יוצא דופן – סדנת קוקטיילים

יום האישה הוא הזדמנות נפלאה לתיאום מפגש על טהרת המין הנשי. הנשים יוכלו ליהנות מחוויה יוצאת דופן של מופע קוקטיילים ברמה בינלאומית. המופע יעניק להן המון מידע על כל מה שקשור ביינות ובקוקטיילים.

חוויה בלתי נשכחת בסדנת קוקטיילים

העצמה נשית 

הכוח הנשי מעוניין תמיד לפרוץ קדימה ולהיות בעל כישורים רבים. סדנת הקוקטיילים מאפשרת העצמה נשית, פעילות מרתקת ומעניינת, והמון רגעי צחוק. זיו מנור סוחף את הנשים מהרגע הראשון של הסדנה, בפעילות האנרגטית שלו. הוא בוחר נשים שיכינו קוקטיילים על פי ההנחיות שלו לכל הקבוצה. הכול מתנהל בקצב מסחרר ותוך כמה דקות הנשים שלפני דקה לא ידעו מה זה קוקטיילים, מגישות לחברותיהן כוסות יפהפיות ובהן קוקטיילים מושקעים, צבעוניים וטעימים הכוללים משקאות פרי כמו אוכמניות, ואן גוך דובדבנים שחורים, שוופס ראשן ועוד.

הקניית הידע בזמן כה קצר  מעודדת את הנשים להכנת משקאות נוספים. למשל, שיכר פסיפלורה, שיכר ליצ'י, מיץ לימון,  והרבה קרח. הבנות מערבבות ומשקשקות, מוזגות לכוסות והקהל הנשי מריע להן. המוסיקה הקצבית מוסיפה המון ויוצרת אווירה מחשמלת. כולן צוחקות, מרוצות, מפטפטות, ולא נחות לרגע.

אטרקציה ייחודית לאירועים פרטיים ועסקיים

משחקי חשיבה תוך כדי סדנת הקוקטיילים

במהלך הסדנה, זיו מנור מספר לנשים פרטים על קוקטיילים ויינות, מלמד היכן הומצאו המשקאות השונים, וגם איך שותים בלי להשתכר. לשיפור מצב הרוח, זיו מנור עורך חידון. לדוגמה, מי היא העובדת הראשונה שהחלה לעבוד בחברה, למי יש הכי הרבה ילדים ועוד. כל שאלה כזו מעוררת צחוקים רבים ואין ספור תשובות מפתיעות. מי שעונה תשובה נכונה זוכה בפרס. במהלך הערב נערכים חידוני טריוויה נוספים ותחרויות שתיה כמו מי מסיים ראשון צ'ייסרים או בקבוק בירה ועוד.

הילולה של מוסיקה ואלכוהול

הכנת קוקטיילים וקינוחים גם בבית

הערך המוסך של סדנת הקוקטיילים הוא למידה ויישום בבית. העובדות מקבלות חוברת מתכונים כך שהן תוכלנה להעניק לאורחים שלהן טעימה מהקוקטיילים שלמדו להכין. בנוסף לכך קינוחי קוקטיילים מפתיעים הכוללים למשל גלידת וניל צ'יפס,ויסקי וליקר שוקולד לבן. התוצאה היא קוקטייל סורבה ייחודי עם שברי קרח, המוגש באהבה לכל אורח.

לפנק, לפנק, לפנק

אם גם אתם רוצים להביע את הערכתם לנשים שעובדות איתכם, זה הזמן להזמין את המועד המתאים לכם ובמיקום הנוח לכם ברחבי הארץ. כך תוכלו לשמח את העובדות, לנתק אותן לכמה שעות מהמקלדת, מהנהיגה במכונית, מהישיבות המרתוניות ולהעניק להן שעות של נחת באווירה תוססת ומלאת אנרגיה.

להזמנות: דברו עם זיו מנור 052-2457843.

רוצים לשמוע על עוד סדנאות מגניבות? בואו לכאן