העצמה נשית פעילות לכבוד יום האישה הבינלאומי

במאמרים הקודמים כתבנו על פעילויות לכבוד יום האישה שנחגג ברחבי העולם ב8 במרץ. גם הפעם זיו מנור מציע רעיונות מעניינים להעצמה נשית פעילות שאפשר לשלב בצורה מושלמת עם סדנת הקוקטיילים שלו!

כולם מדברים על שוויון בעולם והעצמה נשית היא בעצם הנושא המדובר הכי חם. מהי בכלל העצמה נשית ובמה היא שונה מהעצמה אישית? זוהי הרגשה של האישה שבה היא מעלה את הדימוי העצמי שלה בכך שהיא לא מתפשרת ולא מוותרת על עצמה, יודעת מה היא שווה ומהו ערכה על הכדור הזה! עם השנים המגדר הנשי עבר מהפכות ענק ברדיפה אחר שוויון בין המינים, וזה עדיין לא מספיק. אישה צריכה לדעת בדיוק מה ומי היא, לפרגן לעצמה ולאחיותה הנשים ופשוט לדעת איך לחגוג את החיים בדרך הכי נפלאה שיש.

זיו מנור, מיקסולוג מקצועי ומנוסה בתחום הברים והאלכוהול, מעביר סדנאות קוקטיילים חווייתיות ומעצימות שמתאימות בול לחגיגות יום האישה, והוא מציע מגוון פעילויות מגניבות ומקוריות לבילוי ביום המיוחד הזה, שיתלבשו לכן יחד עם האטרקציה של הסדנה:

סדנת קוקטיילים ליום האישה

סדנת קוקטיילים ליום האישה

טיול גיבוש מאורגן

רעיון ליום כיף לנשים שאוהבות לטייל ברחבי הארץ היפה והצבעונית שלנו הוא טיול מאורגן לאזור יפה בארץ, כמו הגליל, הרי ירושלים או הנגב. בטיול כזה אפשר לבקר באתרים היסטוריים, במקומות כמו יקבים ובתי בד, לשכשך רגליים בנחלים, ולסעוד כהלכה במסעדת גורמה. את אופי הטיול אפשר להתאים לאופי הנשים המשתתפות, לדוגמא: טיול מאורגן באוטובוס מרווח וממוזג שלוקח את המטיילות ממקום למקום, לחובבות האקסטרים- טיול ג'יפים בין הדיונות או טיול אופניים ממריץ, או לחילופין טיול רגלי בין צוקים ונחלים ונופים עוצרי נשימה. בסוף הטיול אפשר לקבוע במקום המנוחה שלכן, צימר, מאהל או מלון, ושם לקיים את סדנת הקוקטיילים של זיו מנור, בה תוכלו להשתחרר לקראת סוף היום מאתגר שלכן, לשתות משפע משקאות איכותיים ומשובחים, וגם להתנסות בהכנת קוקטיילים בעצמכן.

סדנת ירי בחץ וקשת

תלבשו עליכן בגדים נוחים ותחוו חוויית העצמה נשית עם יין נשנושים וקשקושים בסדנת האלכוהול זיו מנור, ובמקביל תוכלו ללמוד כיצד לירות בחץ וקשת לכוון ולפגוע במטרות.
לאחר מכן, תעמדו במבחני ירי אחת לצד השנייה בליווי מוזיקה איכותית והנאה מובטחת שבסופה גם מתנות שוות.

אטרקציה מיוחדת ליום האישה

אטרקציה מיוחדת ליום האישה

רוצה לשמוע עוד רעיונות מגניבים של העצמה נשית פעילות לכבוד יום האישה? חייגי 📞 0522-457843