זיו מנור בטלביזיה

נגן וידאו

זיו מנור, זיו מנור קוקטיילים מתוקים

ערוץ 10

מוכנים להפתיע? בלי להסתבך יותר מדי וממש כמו מקצוענים תוכלו להכין את הקוקטיילים המתוקים של זיו מנור לגמרי בעצמכם, אז אם בא לכם להרשים ולצאת מהקופסה, הקליקו על האייטם הבא

נגן וידאו

זיו מנור, יום הוודקה הבינלאומי

ערוץ 10

מקור השם וודקה, במילה הלטינית VITA שפירושה "חיים" ועל כן מכונה הוודקה "מי החיים". מי המציא את המושג צ'ייסר? ואיך תדעו שהוודקה שלכם איכותית? זיו מנור באייטם על אחד המשקאות הפופלאריים ביותר בעולם, סאלוט.

נגן וידאו

זיו מנור, על קוקטיילים בריאים ערוץ 10

ערוץ 10

לשתות ולהשתכר וגם לחזק את המערכת החיסונית, מופתעים? זיו מנור באייטם חגיגי ומיוחד עם מתכוני קוקטיילים בריאותיים, ללא סוכר וגם אורגניים, לבריאות!

נגן וידאו

זיו מנור,יום הגבר הבינלאומי

ערוץ 10

יום האישה מוכר וידוע וגם לגברים מגיע יום מיוחד בשנה, זיו מנור עם טיפים לאווירה וחגיגה מושלמת עם החברים הטובים בשתיית אלכוהול משובח ומסוקס, בירות בלגיות, וויסקי מעולה וקוקטיילים מפתיעים.

נגן וידאו

זיו מנור, קוקטיילים למסיבות

ערוץ 10

בא לכם לצאת מהשגרה ולהכין הפתעה לאורחים במסיבה הבא שלכם? הקוקטיילים הפירותיים של זיו מנור תפורים על מסיבות בזכות הנראות והטעמים המקפיצים, הם מרימים את האווירה בכל אירוע, קלילים ומרעננים ובעיקר עושים שמח.

נגן וידאו

זיו מנור, קוקטיילים ליום האהבה

ערוץ 10

הידעתם שפרי הפסיפלורה הוא פרי התשוקה? קוקטיילים בשילובי פירות אקזוטיים מתאימים במיוחד לחג אהבה אינטימי, תוכלו להכין לאדם האהוב עליכם את הקוקטיילים הסקסיים והצבעוניים של זיו מנור בקלי קלות ובהנאה, כמה פשוט ככה טעים.

נגן וידאו

זיו מנור, קוקטיילים לראש השנה

ערוץ 10

רוצים לפתוח את השנה עם קוקטיילים מיוחדים ומרגשים? הפתיעו את האורחים היקרים בטעמים מדליקים וגם בהצגה מרשימה, כי כמו שאוכלים, גם שותים עם העיניים, מוכנים? שנה טובה .