זיו מנור בסדנת קוקטיילים יוצאת דופן לקראת חג האביב

רעיון מוצלח במיוחד להרמת כוסית לחג פסח

במקומות עבודה רבים נהוג לכנס את העובדים באחד הימים לפני ערב חג פסח, להרמת כוסית לפסח המטרה היא לאסוף את כל העובדים, לברך את כולם לחג כשר ושמח ולהעמיק את תחושת הביחד של כולם. עם הזמן הכנסים הללו שודרגו ומעבר לכוסות היין ועוגיות הפסח, העובדים נהנים ממאפים טעימים, מאכלים מיוחדים, מגשי ירקות, פירות חתוכים ושפע של קינוחים והפתעות נוספות.

ערב גיבוש

אווירה יוצאת דופן של חיבור ואנרגיה במופע הקוקטיילים של זיו מנור

מופע של קוקטיילים לכבוד חג הפסח
מכיוון שבליל הסדר אנו שותים ונהנים מאד מכמה כוסות יין, הדרך המתאימה ביותר לקבל את פני החג היא במופע הקוקטיילים של זיו מנור אשר מותאם לחג האביב.
במקומות עבודה רבים בוחרים להזמין את זיו מנור המיקסולוג למופע קוקטיילים יוצא דופן במשרדי החברה, או בוחרים מקום מוצלח אשר אליו מגיעים כל העובדים להרמת כוסית לפסח.
ברוב המקרים, העובדים אינם יודעים מה מחכה להם והם חושבים שמדובר באספה רגילה של העובדים בה המנכ"ל נושא דברים ומברך את כולם לקראת החג, כולם מקבלים שי לחג ובכך מסתיים המפגש.
אך כאשר מדובר במופע קוקטיילים האווירה היא תוססת ואנרגטית מהרגע הראשון שבו מתחיל האירוע. הכוסות נשלפות, קוביות הקרח נערמות בהן, זיו והעובדים אשר נבחרו להכין את הקוקטיילים הראשונים מוזגים סוגים שונים של יינות כמו ואן גוך בטעמים שונים, וודקה, וויסקי, אייריש קרים ואחרים בהתאם להנחיות.
הנציגים מגישים את הקוקטיילים הססגוניים לעובדים והשמחה הגדולה מתחילה, זה הזמן עבורם להתפרק והם נעים יחד עם המוסיקה הקצבית, מי שמכיר את השירים מגביר ווליום וכולם שכחו שהם רק קפצו למופע הקוקטיילים באמצע יום העבודה.

הרמת כוסית לפסח
זיו מנור מתאים את התוכן של סדנת הקוקטיילים למפגש עובדים להרמת כוסית לפסח ולכן הוא מתחיל לשאול שאלות טריוויה על מנהגי חג המצות. העובדים אחרי קוקטייל אחד כבר מרוכזים פחות, הם מתבלבלים בין החגים, התשובות יוצרות סערה של צחוקים והקהל אינו נרגע לרגע. כאשר סוף סוף מישהו מצליח לומר את התשובה הנכונה, הוא זוכה למחיאות כפיים רמות של כולם וגם מקבל מזיו מנור פרס איכותי.
אחרי הבלבול בין החכם, הרשע, התם וזה לא ידע לשאול ושמותיהם של הרבנים אשר שמם נזכר לאורכה של ההגדה של הפסח, זה הזמן לתחרות בירה לפני שהבירה הופכת לחמץ.
מי זורם ומסיים ראשון את כל תכולת הבקבוק? העובדים האמיצים מגיעים לקדמת הבר ועושים כל שניתן כדי לסיים ללגום ראשונים את בקבוק הבירה האיכותי. לאחר הקרב הקשה, זיו מנור והשופטים בקהל בוחרים את המנצח הכול יכול וגם הוא נהנה מפרס מפנק.

ערב גיבוש

משקשקים ושוברים את הקרח עם זיו מנור

קוקטיילים ועוד קוקטיילים
ההנאה העצומה מהכנת הקוקטיילים, מדרבנת את זיו מנור להזמין נציגים אחרים של העובדים לסבב נוסף של קוקטיילים והפעם על בסיס פירות. בזה אחר זה נזרקים לתוך הבלנדר פירות שונים אשר לכל אחד מהם יש מרקם, גוון וטעם אחר, העובדים מוסיפים לפירות שנבחרו משקאות שיכר של פירות אחרים. זה הזמן לערבל כך שהאורחים ייהנו מהשכבה הנפלאה של הקצף בקצה של כל כוס. הטעם הנפלא אינו מותיר כוס אחת מלאה, כולם גומעים את מלוא הכוס תוך שניות ורק מחכים לקוקטייל הבא.

קינוחי קוקטיילים
עובדים רבים יארחו בביתם בליל הסדר ובמהלך חול המועד אורחים ולכן זו ההזדמנות ללמד אותם שבהרמת כוסית לפסח גם מחכימים ולומדים סודות אירוח נפלאים לקראת החג.
קינוחי קוקטיילים הם שילוב של גלידה עם משקאות אשר משקשקים ומערבלים אותם בכלים ייעודיים. זיו מנור מזמין לבר כמה עובדים ויחד הם מכינים את הקינוחים המושקעים, גלידה סורבה עם משקאות המבוססים על פירות, משקה אלכוהולי איכותי וקוביות קרח. הטעם הוא אלוהי והקהל נסחף ומבקש דוגמה נוספת אשר הפעם היא על בסיס גלידת וניל עם פצפוצי שוקולד, משקה אלכוהולי כמו וויסקי, אייריש קרים או כל משקה אלכוהולי אחר. הכול מתערבב יחד עם קוביות הקרח והאורחים נהנים מאד ומבחינתם שהמופע ימשיך עד שעות הערב.

אל תתמהמהו, הזמן דוחק ומי שרוצה לתאם מפגש לפני חופשת הפסח כדאי שיעשה זאת בהקדם. דברו עם זיו מנור 052-2457843 ותעדכנו אותו שהשנה הוא זה שמנהל את טקס הרמת כוסית לפסח של עובדי החברה.

השאירו פרטים

לתכנון אירוע מושלם

עם זיו

בטלפון 052-245-7843

לשיחת ייעוץ חינם

לתכנון אירוע מושלם

עם זיו

בטלפון 052-245-7843