052-2457843

X

זיו מנור והקוקטיילים
לכל אדם יש את המקצוע אשר רכש לאורך שנים רבות ועם הזמן הוא צובר בו עוד ועוד ידע. כאשר יש חיבור נהדר עם הקהל ועם גורמים רבים אחרים אשר מעריכים את הבקיאות ואת המומחיות של איש המקצוע, הדבר גורם לסיפוק רב.

זיו מנור
מגיל צעיר זיו מנור נסחף אחר הלא נודע וחקר לאורך שנים רבות את כל מה שקשור ליינות משובחים אופן ייצור היין מזנים שונים של ענבים, ההבדלים ביניהם, ההתאמה של היינות השונים לסוגי המזון ועוד. בנושא הקוקטיילים הוא בחן את מגוון אפשרויות רקיחתם של הקוקטיילים הקיימים מאין ספור סוגי המשקאות אשר קיימים בארץ ובעולם והוא המציא מרקמים חדשים על ידי ניסיונות רבים שביצע עד ההגעה לטעמים הנפלאים אשר אהובים על אוהבי השתיה.
ההתמצאות שלו בכל סוגי המשקאות והזיכרון הפנומנלי שלו הובילו אנשים העוסקים בנושא זה להעריך מאד את המיומנות והניסיון שלו ולכן מבחינתם הוא היה לבר סמכא בכל הקשור לתחום המשקאות. כאשר יש להם התלבטויות מקצועיות לגבי דרכים ייחודיות לייצור או לגבי הרכבו של משקה חדש, הם פונים אליו כדי שיטעם, יחווה דעה על המינונים הנכונים וימליץ להם על הנתיב המוצלח ביותר להשגת תוצאה של משקה בטיב מעולה אשר יערב לחיכם של הלקוחות.

סדנת קוקטיילים
כשזיו מנור מגיע – כל המתחם זורח

סדנאות קוקטיילים
זיו מנור בחר לשלב בין שתי אהבותיו, הידע הרב שלו בתחום האלכוהולי והחיבור החם עם כל סוגי הקהלים. הוא למעשה סטנדאפיסט אשר עוסק בתחום היינות והקוקטיילים ומצליח להקנות המון אינפורמציה לקהל במהלך סדנאות הקוקטיילים שהוא מקיים בכל ערב, בנקודות שונות ברחבי הארץ.
האורחים בכל אחת מהסדנאות נהנים מערב מקורי וייחודי המאפשר להם הצצה אל עולם חדש אשר חלק מהם מכירים רק על קצה המזלג. במהלך האירוע הם נהנים מרקיחת הקוקטיילים, מלמידה על נושאים שונים אשר קשורים במשקאות, בירות וקוקטיילים שונים בכל העולם.
זיו מנור מתקיל את הקהל בשאלוני ידע על הרגלי השתיה במדינות השונות, אילו משקאות שותים בכל מקום והיכן מיוצר משקה זה או אחר. האורחים מנסים לרענן את זיכרונם האישי ולחשוב מה שתו כאשר שהו במדינה זו או אחרת במהלך טיול או נסיעה עסקית.
המנחה הנמרץ מעודד את הקהל לזרוק את התשובות או את חלקי התשובות עד שבסופו של דבר נשמעת התשובה הנכונה, אשר בזכותה מקבל המשתתף פרס נחמד.

רוקחים קוקטיילים יחד
הסדנה המעשית של רקיחת הקוקטיילים היא אחת מרגעי השיא בכל מפגש. האורחים אשר זיו מנור ביקש מהם להראות את היכולות שלהם בהכנת קוקטיילים אינם יודעים איך להכין אותם אך בעזרת הנחיות מדויקות ומוסיקה סוחפת הם מבצעים את הפעולות הנדרשות ומהר מאד הקרח נערם בכוסות המשקאות נמזגים פנימה ובלי להבין הקוקטיילים מוכנים והם טעימים ברמות על.
סדנת הקוקטיילים היא ערב חוויתי אשר הקהל שבו צולל פנימה ומתחיל להבין מעט בנושא המשקאות. השאלות מרתקות את הקהל, התשובות מסקרנות הרבה יותר ובמקרים רבים הקהל מופתע מהתשובות לגבי נושאים שונים, כמו אלו הקשורים לאופן הכנת בירות.
הם מאד אוהבים בירה ישראלית וסוגים נוספים של בירות מכל העולם, אך אף פעם לא ידעו כיצד מכינים אותן ומהי גולת הכותרת בהכנת המשקה הכול כך פופולארי.

סדנת קוקטיילים
קוקטיילים בשלל צבעים

ערב מלא בתחרויות היתוליות
המטרה של סדנת הקוקטיילים היא ליצור ערב מצחיק, אשר ייתן לכל המשתתפים בו פסק זמן מאורח החיים היום יומי המתיש והסיזיפי. כל אחד זקוק לשינוי אוירה ולמצבים אשר בהם הכול נראה מאד רחוק וכל אורח נהנה מהרגע, מהמשקאות, מהידע ומכל המעטפת אשר הגיעה בדיוק בזמן הנכון עבורו.

אם יש לכם חברים או עובדים אשר לדעתכם הם ייהנו מסדנת הקוקטיילים המעניינת של זיו מנור, תעבירו להם בבקשה את מספר הטלפון של זיו מנור 052-2457843 ,כדי שיחליטו יחד על המועד המתאים ביותר לסדנה יוצאת הדופן.

סדנת קוקטיילים בסטייל של זיו מנור עם קוקטיילים חווייתיים

דברו איתי