052-2457843

X

מנטור לילדים צעירים

אחת מאבני הדרך המשמעותיות בחייו של זיו מנור היא להעצים ולהעניק ידע אישי שלו לדור ההמשך. את הפעולות הכול כך חשובות הללו הוא מיישם בדרך מקורית מאד על ידי ליווי כמנטור של צעירים בני 15-7, אשר איתם הוא נפגש בהתנדבות פעמיים בשבוע.
במהלכם של המפגשים הוא מלמד אותם את רזי החיים בתחומים אישיים, חברתיים ועסקיים כדי שידעו להסתדר בשלבים השונים של החיים באופן עצמאי ולפתור כל בעיה שאליה הם ייקלעו, גם עכשיו וגם בעתיד. הלמידה נעשית דרך חוויות משותפות, טיולים ברחבי הארץ, מעורבות בתוכנית הלימודים שלהם ועוד.
דרך החיים של זיו מנור אשר כוללת מופעי קוקטיילים חווייתית, מלאה בעשייה למען עולם אשר מלא בצחוק, חיוכים ושמחה. לכן הוא רותם לדרך זו גם את הילדים והנערים כדי שייהנו מכל העולמות. הוא סוחף אותם יחד אתו במעלה ההר, כך שיהיו מאושרים ומלאים בתחושה של עשייה וזאת כדי להגיע לייעוד שלהם בחיים, על פי תפיסת העולם והכישרונות שלהם.
זיו מנור מקנה להם ערכים ודרך ארץ, בכל מפגש הוא מספר להם על הפעולות השונות שהוא מבצע ביום יום, כולל חוויות מעניינות שקרו לו בנושאים עסקיים וזאת כדי שיבינו את המציאות בשטח וילמדו מכך את דרכי ההתנהלות בעולם בסיטואציות מסוימות. דרך למידה ייחודית מסוג זה, הם מבינים את ההיבטים של החלטות מסוימות, את ההשלכות של פעולות אשר נעשות ללא מחשבה מעמיקה ואת התוצאות העלולות לקרות אם מבצעים דברים בחיפזון וללא חשיבה רוחבית. לעומת זאת הם נהנים להסיק מסקנות חיוביות ממהלכים אשר עשויים להביא רק טוב לחבריהם ולבני משפחתם.
כל הילדים מתבגרים מאד תוך כדי תהליך ההעצמה האישי וכל מי שנמצא סביבם, משפחתם, המורים וכל גורם אחר חשים את ההשפעה החיובית העצומה של זיו מנור על אישיותם, על הישגיהם בלימודים וברבדים החברתיים, שיפור הביטחון העצמי, היכולות שלהם, דרך ההתבטאות והחשיבה הבוגרת שלהם.
אחת המטרות של ההתנדבות של זיו מנור כמנטור היא כדי ליצור הכנה מנטלית ומעשית עבורו לקראת בואו של ילד משלו וכך הוא יהיה מוכן למהפך בחייו בפאן האישי והמנטלי.

הדרך לילד עוברת דרך פונדקאית
חלום חייו של זיו מנור הוא להיות אב יחידני לתינוק או לתינוקת. כדי להגשים חלום זה הוא עובר דרך לא פשוטה כאשר המטרה היא לבצע הליך זה באמצעות אם פונדקאית מאלבניה. הרצון העז שלו לאחוז בתינוק או בתינוקת מסייע לו להתגבר על כל מכשול בדרך לפסגה והוא מטפל בכל המעטפת הנחוצה.
לאור השלבים הבירוקרטים, ההליך הוא ארוך ומייגע אך זיו מנור רואה תמיד את האור בקצה המנהרה וברור לו שתוך פרק זמן קצר כל המהמורות בדרך יוסרו והוא ימתין בציפייה דרוכה לפרי הבטן של הפונדקאית.
הליך האימוץ עבור אב יחיד הוא די מסועף וכרוך בהרבה מאד שלבים. מבחינתו של זיו מנור, חבל על כל יום, הוא כבר רצה מזמן לאחוז בבייבי שלו אך אין לו ברירה אלא להמתין בסבלנות ולפעול בהתאם לנהלים ולחוקים של ישראל ואלבניה בנושאים הללו.

זיו מנור יהיה אבא נפלא ללא ספק
עם הצלחות לא מתווכחים, כבר מעל ל – 15 שנה שזיו מנור משמח כל ערב קבוצה של חברים, עובדים או חוגגים אשר מגיעים לסדנת הקוקטיילים שלו בכל מקום ברחבי הארץ. מדובר באחד הערבים המהנים אשר אפשר לחוות, צוחקים, מקפיצים קוקטיילים, מקבלים המון ידע על משקאות, יינות, בירות וקוקטיילים ומעבירים עקב חוויתי ויוצא דופן.
את שמחת החיים הזו זיו מנור מביא אתו כל יום לביתו והמטרה שלו היא שיהיה עוד מישהו קטנטן או מישהי קטנטנה אשר ייהנו מהעולם הנפלא הזה המלא בטוב, בחמלה ובאהבה.
כולנו מקווים שתהליך הפונדקאות יאושר ויסתיים בקרוב לשביעות רצונם של כל הצדדים ובמיוחד לשמחתו הגדולה של זיו מנור אשר סוף סוף יגשים את חלום חייו, ייהנה יום יום מחיוכים, חיתולים ריגושים ובגדים יפהפיים של הרך הנולד שיישן בחדרו המעוצב והיפהפה.

סדנת קוקטיילים בסטייל של זיו מנור עם קוקטיילים חווייתיים

זיו מנור

דברו איתי