052-2457843

X

ימי גיבוש לעובדים

לשיחת הכרות וללא התחייבות

צרו קשר: 052-2457-843

מחפשים רעיונות והפעלות עבור ימי גיבוש לעובדים ומנהלי החברה? מתכננים להפיק יום כיף לעובדי החברה ומחפשים פעילות מרכזית מעניינת וייחודית? אם כן, כדאי לכם להשקיע בנושא זמן ומחשבה מאחר ויש מגוון פעילויות המתאימות לאירועים כמו יום כיף או יום גיבוש לעובדים.

אם אתם מחפשים אטרקציה מעניינת ומלהיבה התורמת לגיבוש בין עובדי החברה, כדאי לכם לפנות לזיר מנור המנחה סדנאות אלכוהול בכל הארץ, ומפיק ימי כיף וגיבוש לעובדי חברות וארגונים מובילים במשק הישראלי. זין מנור מציע בין השאר סדנאות ויסקי יוקרתיות המתאימות לגיבוש חברתי של מנהלי החברה, סדנאות קוקטיילים וערבי יין המותאמים למאפייני העובדים ולצרכי העסק ועוד.

ראוי לציין כי ימי כיף לצוות העובדים תורמים לגיבוש חברתי של המשתתפים, לשביעות רצונם ממקום העבודה המשקיע בהם חזרה, ולהפוגה מרעננת מלחצי היומיום והעבודה המעייפת והשוחקת. כדאי לדעת כי חברות רבות במשק הישראלי מפיקות ימי כיף וגיבוש לצוות העובדים לפחות פעם בשנה. הניסיון מוכיח כי עובדי החברות המשקיעות בעובדים זוכות לצוות יעיל ומלוכד יותר הנאמן לחברה ומפיק תפוקה גבוהה יותר בעבודה.
לפניכם רשימה של רעיונות, סדנאות, מופעים והפעלות המתאימים להפקת יום כיף או ימי גיבוש לעובדים הנאמנים של החברה.

רעיונות לימי כיף וגיבוש לעובדים

ימי גיבוש לעובדים נועד לגבש את הצוות, ליצור קשרים חברתיים, לעודד הכרות וחברויות בין עובדי החברה, ולאפשר להם מנוחה קלה מלחצי היומיום והמשימות המוטלות עליהם בעסק. תכנון ימי כיף לעובדים מחייב היערכות מקדימה מאחר ויש לקבוע מסגרת תקציב, להחליט האם כל העובדים והמנהלים ישתתפו באירוע או לארגן יום כיף וגיבוש רק לעובדי מחלקה מסוימת, ויש להחליט היכן לערוך את האירוע. כמו כן, חשוב לקבל החלטות כמו איזה הפעלות להזמין, כיבוד ואוכל, שתייה, הסעות וכדומה.

יש מגוון אפשרויות ורעיונות להפקת ימי גיבוש לעובדים, בין הרעיונות השכיחים ניתן למצוא סדנאות אלכוהול כמו סדנת ויסקי למנהלים בכירים, סדנת קוקטיילים, טעימות יין, סדנת בירה וכדומה. בנוסף, ניתן להזמין הרצאות מעניינות, מופעי בידור שונים, ימי כיף המשלבים בין טיול, משחקי גיבוש וסיורים במרכזי מבקרים, טיולים רגליים או רכובים בשמורות הטבע, סדנאות בישול ועוד.

סדנאות אלכוהול פופולריות

כדי לארגן ימי גיבוש לעובדים בעל ערך מוסף ותוכן מרתק ומעניין ניתן להזמין סדנאות אלכוהול שונות. במידה ומתכננים יום גיבוש למנהלי החברה אפשר לבחור סדנת ויסקי יוקרתית ואיכותית המאפשרת למשתתפים להעשיר את הידע שלהם אודות המשקה הפופולרי והמשובח, ללמוד על סוגי ויסקי, לטעום מגוון משקאות תוצרת חוץ, לחדד את הטעם, וליהנות מסדנה מגבשת המועברת על ידי מנחה מקצועי ומנוסה.
ניתן להזמין סדנת יין או בירה וליהנות מפעילות מעשירה, כיפית ומגבשת לצוות העובדים המסור. במהלך סדנאות יין ובירה רוכשים ידע אודות המשקאות הפופולריים, לוגמים באופן חופשי בירות או יינות מובחרים, משתתפים בחידונים משעשעים ובתחרויות שתייה היתוליות, לומדים איך לבשל ולהכין קינוחים עם אלכוהול ונהנים מחוויה ייחודית ומהנה.

בסדנת קוקטיילים עובדי החברה זוכים לחוויה מגבשת ומרעננת, נהנים ממופע חווייתי תוסס עם מוסיקה מקפיצה ברקע, לומדים כיצד לערבב ולשקשק קוקטיילים טעימים, ומשתתפים בתחרויות וחידונים נושאי פרסים. חשוב לציין כי כל העובדים לוקחים חלק פעיל בסדנת קוקטיילים וזוכים גם לספר מתכונים ולמתנות איכותיות.

יום כיף בסגנון אקסטרים

אפשר לארגן יום גיבוש לעובדים עם פעילויות מגבשות ולא שגרתיות כמו סנפלינג, פיינטבול, פוטבול עם כדורי ענק מתנפחים, רפטינג, טיולי טרקטורונים בשילוב משחקי גיבוש וכדומה. העובדים מחולקים לקבוצות ועליהם לעמוד במשימות שונות במסגרת הזמן הניתן לכך. במהלך הפעילות העובדים לומדים לחלק תפקידים ולפעול יחד כגוש מלוכד על מנת להצליח באתגרים הניצבים בפניהם.

יום כיף וגיבוש בסימן תרומה לקהילה

בשנים האחרונות גברה המודעות לחשיבות התרומה לקהילה, לכן ניתן לראות חברות וארגונים מובילים במשק הישראלי אשר מארגנים יום גיבוש לעובדים במהלכו הצוות מסייע לקשישים, לדוגמה סיוד בתים ושיפוצים קלים בבתיהם של ניצולי שואה או מבוגרים נזקקים, מבצע קטיף לעמותות לנזקקים, עזרה והפעלות בעמותות של ילדים בעלי צרכים מיוחדים וכיוצא בזה.

הרצאות ומופעים

ימי כיף לעובדים נועדו להנעים את זמנם ולאפשר להם הפוגה מרעננת מלחצי העבודה השוחקת. את יום הכיף ניתן לערוך במקום העבודה או מחוצה לו, אפשר להזמין הרצאות מעניינות המעניקות ערך מוסף לעובדים, או להזמין מופעי בידור שונים כמו סטנד-אפ, ריקודי בטן, להטוטים, מופע של אמן חושים ועוד.

במידה ומחליטים להזמין עבור יום גיבוש לעובדים הרצאה יש לבחור בקפידה את המרצה ואת הנושא עליו הוא ישוחח. אפשר לבחור הרצאות המשולבות בסדנאות או בפעילויות שונות, לדוגמה הרצאה בנושא שפת גוף המשולבת בסדנה מעצימה במהלכה רוכשים כלים חשובים המסייעים לעובדי החברה גם בעבודתם. כמו כן, אפשר להזמין הרצאות מעניינות בנושאי ביטחון, אקטואליה, דת, יחסים, זוגיות, אורח חיים, תזונה ועוד. חשוב לבחור נושא המתאים למכנה המשותף של עובדי החברה, כאשר יש הרצאות העוסקות באופן ישיר בנושאים הקשורים למקום העבודה בעוד הרצאות אחרות נועדו להעשרת עולמם הפנימי של עובדי הארגון.

סדנאות בישול

הפקת יום גיבוש לעובדים מחייבת בחירת נושא מרכזי, ואין כמו סדנאות בישול שכולם אוהבים. יש מגוון סדנאות בישול מהן ניתן לבחור, לדוגמה סדנת שוקולד, מתוקים, מאפים, דגים, בשרים, אוכל צמחוני ועוד. כיום, ניתן להזמין שפים מקצועיים המנחים סדנאות בישול ברמה גבוהה. הסדנה נערכת במקצועיות וכוללת הכנת אוכל, טיפים, ארוחה משותפת ומתכונים. אגב, ניתן לערוך סדנאות בישול לעובדי החברה גם בחיק הטבע, אך יש לבחור חברה מתאימה המתמחה בכך.

טיולים בחיק הטבע

ארץ ישראל בורכה בשמורות טבע קסומות וכדאי להפיק ימי גיבוש לעובדים הכוללים טיול מודרך בשמורת טבע יפה. טיולים מתאימים לאורך כל ימות השנה, ניתן לבחור ברמות קושי שונות ובמסלולים מרתקים ומעניינים כמו טיול רטוב בעמק המעיינות, טיול בזוויתן, בנחל עמוד, בשמורת דוד ועוד.
אפשר לשלב פעילויות ODT לגיבוש הצוות במהלך הטיול, וישנה אפשרות לערוך קומזיץ עם מדורה ושירה בציבור.

בכל מקרה,  ימי כיף וגיבוש לעובדים מחייבים תכנון מראש, ויש לבחור היטב הפעלות מקוריות ומעניינות המתאימות למאפייני העובדים. יש להגדיר מסגרת תקציב ולקבל החלטות חשובות כמו כמה עובדים ישתתפו באירוע, מיקום, לוח זמנים, הסעות, אוכל וכיבוד וכדומה. כדי להפיק אירוע מושלם לעובדים וליהנות מערך מוסף חשוב לפנות לחברה מקצועית המתמחה בארגון ימי כיף וגיבוש ומציעה תכנון לפרטי פרטים ואירוע מושקע ואיכותי.

מעוניינים לשמוע על סדנת קוקטיילים לגיבוש העובדים? בואו נדבר על זה 📞 0522-457843

סדנת קוקטיילים של זיו מנור

הקליקו סדנת גיבוש לעובדים סדנת קוקטיילים עם זיו מנור:)

21 רעיונות לערב סדנאות גיבוש לעובדים עוצמתי ומדהים⚡⚡⚡

דברו איתי