052-2457843

X

ימי גיבוש לחברות, כשמם כן הוא, נועדו ליצור גיבוש חברתי בין העובדים בארגון. עובדים מגובשים תורמים רבות להצלחת העסק, והם פועלים כגוש מלוכד המסוגל להתמודד מול משימות ואתגרים, לפתור בעיות ביעילות, לשתף רעיונות, ולהצליח באמצעות יצירתיות וסיעור מוחות להציע פתרונות חדשניים ויעילים.

כדי ליצור גיבוש בקרב עובדי החברה חשוב אחת לכמה זמן לארגן ימי כיף לעובדים הכוללים פעילויות לגיבוש הצוות. בין השאר ניתן להזמין סדנאות אלכוהול מבית היוצר של זיו מנור. סדנאות אלכוהול הן דרך נפלאה ליצור גיבוש בין העובדים תוך כדי הנאה וחוויה בלתי נשכחת עבורם. כדאי לדעת כי זיו מנור מנחה ימי גיבוש לחברות מובילות בכל הארץ, הוא מציע מגוון סדנאות אלכוהול כמו סדנת בירה או יין, ערב טעימות יין, ערב קוקטיילים ועוד. הסדנאות מועברות בצורה חווייתית ומתובלות בהרבה הומור, חידונים, תחרויות ומשימות מאתגרות.

סדנת גיבוש מהנה
סדנת גיבוש מהנה

סדנאות אלכוהול המתאימות לימי גיבוש לחברות

כאמור, ניתן להזמין מגוון סדנאות אלכוהול המותאמות באופן מושלם עבור ימי גיבוש לחברות. חשוב להדגיש כי בסדנאות האלכוהול כל העובדים לוקחים חלק פעיל ומשתתפים בין השאר בפעילויות מגבשות כגון חידוני ידע וטריוויה, תחרויות שתייה משעשעות, מזיגת משקאות אלכוהוליים ועוד. העובדים זוכים לקבל פרסים אטרקטיביים במהלך החידונים והתחרויות ונהנים מאירוע מהנה ומושקע המאפשר להם להכיר אחד את האחר טוב יותר וליצור שיתופי פעולה המאפשרים להם לתפקד ביעילות גבוהה יותר בעבודה.
סדנאות בירה או יין מומלצות לחברות המעוניינות לארגן ימי כיף לעובדים, את הסדנה ניתן לקיים במשרד, באולם קטן הסמוך למקום העבודה, בפאב ובמקומות נוספים. הסדנה כוללת טעימות של יינות או בירות ובמהלכה רוכשים ידע רב וכמובן ככל שהאלכוהול זורם בדם כך השמחה גוברת ומחיצות נופלות בין העובדים.

כאשר מחפשים רעיון איכותי עבור ימי גיבוש לחברות המעוניינות באירוע מושקע למנהלים, כדאי להזמין סדנת ויסקי. הסדנה היוקרתית מאפשרת למנהלים הבכירים בחברה להכיר את כל הנדרש אודות המשקה האיכותי והמשובח, להבין אחת ולתמיד מי ייצר קודם ויסקי, מדוע יש ליישן את המשקה הרבה שנים, וזוכים גם לטיפים חשובים לחיים כמו כיצד לאחסן משקאות אלכוהוליים בבית, איך להכין קינוחים טעימים עם ויסקי, איזה ויסקי מתאים לאירועים וכדומה.
בנוסף, ניתן להזמין סדנה קלילה וחווייתי כמו ערב קוקטיילים. סדנת קוקטיילים כוללת מופע חווייתי וקצבי, תחרויות שתייה היתוליות, חידונים נושאי פרסים, וכל המשתתפים לומדים את רזי העבודה של הברמנים ומוזגים ומשקשקים קוקטיילים אקזוטיים טעימים וססגוניים.

טיולי שטח בגליל ובאזורים נוספים

חברות רבות בוחרות ימי גיבוש לעובדים באזור הצפון, ובמיוחד באזור הגליל. ניתן לארגן ימי גיבוש או ימי כיף לחברות במהלכם מגיעים למתחם טיולי שטח ויוצאים לטיול טרקטורונים או ג'יפים, אפשר גם לטיולים מאתגרים בשמורת טבע, בהתאם למאפייני הקבוצה ומגבלות פיזיות של העובדים. במהלך הטיול בשטח משתתפים בפעילויות גיבוש שונות ועל העובדים להתמודד עם משימות ואתגרים המחייבים אותם לפעול כקבוצה ובתיאום.
אפשר לשלב ביום הגיבוש סיורים במרכזי מבקרים באזור, ארוחת בשטח עם חברת קייטרינג או מסעדה באזור, אוהל טיפולים, סיורים בכרמים וביקב איכותי ועוד.

לחברות בהן יש עובדים צעירים ובעלי כושר גופני טוב אפשר לארגן ימי גיבוש לחברות במתכונת של טיולי אקסטרים, לדוגמה טיול בגלבוע המשולב בגלישת מצוקים, הליכה בשבילים למיטבי לכת ושילוב תחרויות כמו חפש את המטמון או פעילויות ODT לגיבוש בין חברי הצוות. בסיום הפעילות ניתן ליהנות מארוחת ברביקיו בשטח, עם מדורה, שירה בציבור ומשחקי חברה מגבשים.

נהנים מיום גיבוש לחברות
נהנים מיום גיבוש לחברות

יום גיבוש במסלול מרוצי רכב

חברות וארגונים המחפשים ימי גיבוש לחברות במתכונת מעט שונה יכולים לבחור בחוויה מלאת אדרנלין על מסלול המרוצים. יום גיבוש במסלול המרוצים כולל הדרכה מקצועית ומשימות מאתגרות בהן יש לעמוד באופן אישי וקבוצתי. במהלך המשימות על חברי הקבוצה לתכנן אסטרטגיות שונות ולהתמודד עם מכשולים שונים.

יום גיבוש על יאכטה מפוארת

כאמור, יש מגוון רעיונות עבור ימי גיבוש לחברות, אחד הרעיונות המקוריים הוא ארגון יום גיבוש על יאכטה יוקרתית. השכם בבוקר נפגשים במעגן היאכטות ויוצאים אל הים הפתוח. במהלך הפעילות לומדים על הים, רוחות, זרמים, טכניקות שייט ועוד. במהלך היום נערכות תחרויות שייט שונות ומתמודדים עם אתגרים ומשימות, וכמובן נהנים מאווירה טובה, מאוכל טוב ואפשר לשלב פעילויות מגבשות נוספות.
בנוסף, ניתן לארגן יום גיבוש הכולל תחרויות שייט במפרשיות או קיאקים. העובדים זוכים לביטוח ונהנים מפעילות מאתגרת ומהנה המחייבת אותם ליצור שיתופי פעולה כדי להתמודד עם המשימות השונות בהצלחה.

חדרי בריחה

בשנים האחרונות נפתחו עשרות חדרי בריחה בארץ, פעילות זו מתאימה במיוחד לחברות קטנות או לארגונים המעוניינים לארגן יום גיבוש לצוות קטן. על העובדים להתמודד עם משימה מאתגרת בחדר סגור, לרשותם רמזים שנים, ועליהם להצליח לפתור את החידה כדי לצאת מהחדר תוך שעה. כדאי לדעת כי ניתן להזמין ימי גיבוש לחברות עם חדרי בריחה ניידים אותם ניתן להתקין בפארק קרוב למקום העבודה או באחד מאתרי הטבע.
משחקי ODT נחשבים לפעילות מומלצת לגיבוש צוות העובדים. במהלך הפעילות מחלקים את העובדים לצוותים קטנים ועליהם להתמודד עם משימות שונות המחייבות שיתוף פעולה, אסטרטגיה ויצירתיות. הצוותים מתמודדים זה מול זה ובסיום היום מוכתר הצוות המנצח. ניתן לערוך פעילויות ODT בחיק הטבע או על שפת הים, כאשר ניתן לשלב את הפעילות במסגרת טיול טרקטורונים או ג'יפים ובמסגרת הפעלות מגבשות נוספות.

יום גיבוש בסגנון המרוץ למיליון או הישרדות

כאשר מעוניינים לארגן ימי גיבוש לחברות כדאי לחפש פעילות חווייתית המתאימה למאפייני העובדים. בין הפעילויות הקיימות ניתן למצוא משחקי גיבוש בסגנון תכניות ראליטי שונות כמו המרוץ למיליון, הישרדות, מאסטר שף וכיוצא בזה. העובדים מחולקים לקבוצות ועליהם להתמודד עם משימות ואתגרים, כאשר כדי לנצח עליהם לשתף פעולה ולהפגין יצירתיות ומשמעת קבוצתית. במידה ובקרב העובדים ישנם מבוגרים או עובדים המתקשים במאמץ פיזי ניתן לבחור בסדנאות גיבוש בסגנון מאסטר שף ותכניות בישול אחרות.

בסופו של דבר, תכנון ימי כיף לעובדים או ימי גיבוש לחברות מחייב התאמת הפעילות למאפייני הצוות ולצרכי המעסיק. מטרת ימי הגיבוש היא ליצור צוות מלוכד המסוגל לפעול יחד תוך משמעת עצמית ובמטרה להצליח להתמודד ביעילות מול משימות ואתגרים מורכבים. חשוב להדגיש כי יום הגיבוש תורם רבות למעסיק מאחר והעובדים חוזרים מלוכדים ורעננים לעבודה ומסוגלים להתמודד ביתר קלות מול המשימות והאתגרים הרבים הניצבים בפניהם בעבודה.

גיבוש מנצח עם חברים
גיבוש מנצח עם חברים

מעוניינים לשמוע על סדנת קוקטיילים לגיבוש העובדים? בואו נדבר על זה 📞 0522-457843

דברו איתי