משחקי חברה לפורים

אם אתם נפגשים עם חברים, בני משפחה או אפילו דאבל- דייט, משחקי חברה לפורים יכולים להיות דרך מושלמת לשבירת הקרח בין כולם, היכרות עמוקה והמון המון שעות של כיף ושעשוע, במיוחד באווירת חג הפורים!

סדנת קוקטיילים לפורים

סדנת קוקטיילים לפורים

קיים שפע של משחקי חברה שיתנו לכם כלים מגניבים והזדמנות להתקרב לאנשים האהובים עליכם. אם אתם מרגישים נבוכים עקב הרגל של תקשורת עכשווית דרך טלפונים ורשתות חברתיות, נסו בכל זאת לוותר על התחושה המיותרת הזו והציעו לחברים ולבני המשפחה שלכם להתחיל לשחק, להפעיל את הראש ולהתגלגל מצחוק יחד איתכם- כי עם משחקים שכאלו, אין אחד שלא יהנה! דרך נהדרת לשבור את הקרח הראשוני היא אלכוהול! כיום, זוהי עובדה ידועה שכמעט ואין מאורע שעובר ללא אלכוהול בידיהם של הבליינים, כאשר אלכוהול ידוע ביכולותיו לשחרר את האווירה ולהקפיץ את מצב הרוח גבוה ולשמח את כולם.

זיו מנור, מיקסולוג מנוסה ומומחה בתחומו, מעביר סדנאות אלכוהול וקוקטיילים לקבוצות ואירועים שונים, גם עסקיים וגם פרטיים, ומציע סדנאות קוקטיילים ייחודיות לחג הפורים, פעילות אטרקטיבית שתשדרג לכם את החג ואת הבילוי החברתי שתארגנו לכבוד פורים. עם סדנת הקוקטיילים של זיו מנור, תחוו ערב שכולו רווי אלכוהול איכותי ומשובח שזורם בנדיבות, מוזיקה מקפיצה ברקע, שפע פעילויות  היתוליות ומגבשות, ומתנות שוות בסוף הסדנה.

סדנת קוקטיילים בפורים

סדנת קוקטיילים בפורים

בין לבין, הנה כמה הצעות לרעיונות למשחקי חברה לפורים הקרוב

משחק השחלת משפטים:

משחק מאתגר וכיפי למבוגרים שרוצים לגלות מי המשתתף החלקלק שיצליח להשחיל משפטים מוזרים בתוך שיחה, מבלי שאיש יבחין בכך. המשחק יהפוך לאתגר גדול יותר בין אנשים שאין להם היכרות מוקדמת ועמוקה, או פשוט היכרות דלה. חוקי המשחק? אדם אחד שאינו שותף במשחק, כותב משפטים מוזרים ומנותקים על פתק ומניח אותם מקופלים בתוך קערה. המשתתפים בוחרים פתק אקראי מתוך הקערה בתחילת הערב, כשהמשימה שלהם היא לשלב את הכתוב בו בצורה טבעית בתוך שיחה, ומבלי שאיש יבחין שזו השורה שהם בחרו. לדוגמה:

״אני חושב ללמוד יפנית כי אני אוהב סושי״
״בשנה שעברה הייתי בקורס החייאה והצלתי כלב״
״בכל פעם שאני מגיע לשוק המוכר צועק לי "מותק, תעזוב את העגבניות"
בסוף הערב, על המשתתפים לנחש מה היה המשפט ההזוי שחבריהם השחילו לשיחה, ומי שלא התגלה, מנצח.

משחק ״לכל שאלה תשובה״:

משחק חברתי שאין בו מנצחים או מפסידים, אך תחוו בו המון רגעים שיחזירו אתכם לילדות, בה השתעשעתם מכל שטות.
חוקי המשחק? המשתתפים יושבים עם החברים בסלון, ופונים לאדם שיושב מימינם בשאלה לבחירתם. לדוגמה:

*מה המאכל השנוא עליך?
*איך קראו לחבר הראשון שלך?
*מה הדבר הכי מושך בעולם בעינייך?

האנשים שנשאלו עונים תשובה אמיתית ועניינית, לאחר שהסתיים סבב השאלות והתשובות המשתתפים מחליפים מקומות ישיבה באופן אקראי. העיקרון הפשוט של המשחק מרגע זה הוא ששואלים את אותה שאלה ששאלו בראשונה את האדם שיושב מימינם, והעונים יענו את אותה תשובה הקבועה שאותה ענו לראשונה לאדם שיושב משמאלם. אם הצלחתם להבין את הטריק, יש סיכוי שעל שאלה כמו "מה הדבר הכי מושך בעולם בעינייך?" מישהו יענה "סביח".

סדנת קוקטיילים בפורים

סדנת קוקטיילים בפורים

רוצים לארגן ערב משחקי חברה לפורים? חייגו 📞 0522-457843