משחקי חברה פעילות גיבוש מהנה לעובדים שלך!

היי בוס, הנה בדיוק מתחיל לו הקיץ, העונה החמה שבה כולם רק מתים לצאת החוצה לשמש לספוג קצת ויטמין די, להבדיל מהחורף שכולם ישנונים! זיו מנור חושב שזה בדיוק הזמן המתאים ביותר להתחיל לחשוב על משחקי חברה פעילות גיבוש שתתלבש בול על העובדים שלך ותתן להם בוסט להמשיך לעבוד אחרי זה במרץ ויעילות!

יום גיבוש

יום גיבוש

זיו מנור הוא ברמן מיקסולוג ידוע במומחיותו הרבה בהעברת סדנאות אלכוהול וקוקטיילים שונות למגוון של קבוצות וסוגי אירועים, עסקיים ופרטיים! הנה כמה רעיונות מגניבים עם אקשן מטורף וקצת אקסטרים, שזיו מנור מציע לשלב ביום הגיבוש יחד או לפני הפעילות של סדנת האלכוהול המפורסמת שלו:

משחק כדורגל בתוך בועה:
אם מתחשק לכם לצאת לפעילות לא שגרתית ומגבשת, תוכלו לארגן יום כיף שבו העובדים ישחקו כדורגל כשהם "לובשים" בגד שנראה כמו בועה ענקית (שזה בעצם כדור ענק מתנפח), ונאלצים לנווט במשחק ולהכריע את היריב בעזרת תנועות מגושמות. הפעילות הזו יכולה להיות אטרקציה לעובדים ספורטיביים יותר, שהאדרנלין זורם בדמם, אך מתאימה פחות לעובדים מבוגרים או לכאלו שסובלים ממגבלה פיזית". כמו כן, הפעילות מושלמת למזג האוויר בחוץ!

משחק לייזר טאג:
משחק אסטרטגיה אמריקאי שבו העובדים מתחלקים לקבוצות, מצטיידים ברובי לייזר ונלחמים מול הקבוצה היריבה בתנאי שטח, בזירות שונות ותוך כדי תנועה. משחק שמומלץ להכין שטח ראוי עבורו, ומגניב מאוד! יכול להצליח בחברות קטנות, אבל מתאים יותר לחברות גדולות של עד 100 עובדים בגלל הצורך להתחלק לקבוצות ולהתחרות אחת בשנייה. זירת הלייזר טאג נחשבת לבטיחותית יותר בהשוואה לזירת הפיינטבול, שגם בה נאבקים בקבוצה יריבה תוך שימוש ברובים, אך בפייטנבול יורים כדורי צבע שעלולים להכאיב, בעיקר אם הפגיעה היא באזור הפנים. רובי הלייזר טאג אינם גורמים לפגיעה פיזית ונחשבים בטוחים לשימוש.

משחק אפקט הפחד:
זוכרים את המשחקים ממסיבות יום ההולדת של פעם? מטבע בתוך קערית של עכשיו בטח תגידו שאתם לא רוצים להתלכלך. לא רוצים, לא צריך. אבל כל מי שמוכן להפגין קצת רוח ספורטיבית יגלה את ההנאה הסמויה שבגועל נפש. מתחלקים לקבוצות, כל קבוצה ממנה נציג, ויאללה, לעבודה. זה שווה את זה.

אהבת את הרעיונות למשחקי חברה פעילות גיבוש לצוות העובדים שלך? עכשיו אפשר לקבוע פגישה ולתכנן הלאה 📞 0522-457843