סדנת וויסקי

סדנת וויסקי עם זיו מנור – ערב מרתק חוויתי ומעניין שכולל טעימות וכל מה שצריך לדעת

וויסקי הוא משקה אלכוהולי נפוץ ואהוב בכל העולם, את הוויסקי מפיקים באמצעות זיקוק דגנים שונים שעברו תהליך הנקרא הלתתה. את המשקה החריף הפופולרי נהוג ליישן בחביות מעץ אלון לפרקי זמן משתנים, לעתים לעשרות שנים. כדאי לדעת כי המשמעות המילולית של המושג וויסקי הוא מי החיים, ועד היום ישנו ויכוח בין עמים שונים מי ייצר לראשונה את המשקה הנפוץ. כדי ללמוד כיצד מכינים וויסקי, איזה סוגים קיימים, כיצד שותים אותו נכון, וכדי ללמוד על המשקה הפופולרי מידע מעניין וחשוב, מומלץ לפנות לזיו מנור ולהזמין סדנת וויסקי חווייתית הכוללת טעימות, משחקי שתייה, חידונים ומידע בעל ערך רב.

סדנאות וויסקי

סדנאות וויסקי

סדנאות ויסקי היא חוויה מרתקת לחובבי המשקה האיכותי והיוקרתי

סדנת וויסקי נועדה לספק עבורכם מידע מעניין אודות המשקה היוקרתי האהוב, וכדי לענות על השאלה מי ייצר לראשונה וויסקי. במהלך סדנאות וויסקי לומדים להבחין בין סוגי וויסקי שונים כגון ויסקי סקוטי בלנדר (סקוטש), מאלט, גריין, קנדי, אירי, שיפון, בורבון וטנסי. כמו כן, לוגמים וטועמים וויסקי של מיטב היצרנים והמותגים המובילים מרחבי העולם, כמובן רוכשים ידע וטכניקות כיצד להבדיל בין סוגים וטעמים שונים, באמצעות חידוד הטעם והבדלים בארומה ובגוון המשקה.

לדעת כי יש מגוון סדנאות אלכוהול המתאימות לכל סוגי האירועים, אך כאשר מחפשים סדנה מיוחדת למביני עניין ולחובבי משאות יוקרתיים, כדאי לבחור בסדנת טעימות וויסקי.

סדנה מרתקת ומעניינת

כיום יש טכניקות מודרניות להפקת וויסקי אך יצרנים רבים ממשיכים להקפיד על שיטות ייצור מסורתיות. וויסקי ניתן להכין מחומרי גלם שונים, לכל משקה יש טעם ייחודי, מרקם וגוון שונה וארומה אחרת. באמצעות סדנאות אלכוהול, במיוחד סדנת ויסקי, ניתן ללמוד על ההבדלים בין סוגי המשקה, ולהבין איך התפתח המשקה ברחבי העולם. יודגש כי סדנאות וויסקי מתאימות לכולם, ניתן לקיים אותן בבית, בעסק, במועדון או בכל מקום אחר.
במהלך הסדנה לוגמים ויסקי איכותי ומשובח, לומדים כיצד למזוג את המשקה, האם לשתות עם קרח או בלי, האם כדאי למהול במים, ואיזה כוסות מיועדות למשקה היוקרתי. במהלך הסדנה מתקיימים חידונים נושאי פרסים ולומדים גם כיצד להכין קינוח יוקרתי עם ויסקי איכותי וטעים.

ערב וויסקי

ערב וויסקי

מעוניינים לשמוע על סדנת וויסקי עם זיו מנור? בואו נדבר על זה 📞 0522-457843