052-2457843

X

ישנם מספר מקורות למשקה הקוקטייל, אך הגירסה האמינה ביותר מגיעה מהשם Coctel בתו של מלך מקסיקו שהכינה משקה לרגל הסכם שביתת נשק שנחתם בין מקסיקו לארצות הברית במאה ה – 18 , והפעם הראשונה בה אוזכר הקוקטייל בעיתונות הכתובה היה בשנת 1806 במגזין אמריקאי ובו נכתב במילים אלה  (מתורגם): "קוקטייל הוא משקה מעורר המורכב ממשקאות חריפים מכל סוג, סוכר, מים וביטרס".

סדנת אלכוהול ביום הולדת
אלכוהול וקוקטיילים ביום הולדת 50

בין אם יצא לכם אי פעם לחוות חוויה מרגשת, משעשת, שמחה ומיוחדת במינה ובין אם לא, סדנת קוקטיילים היא המקום המושלם לעשות זאת. מדובר בחוויה אקזוטית שתיקח את חוש הטעם שלכם לרמה שעוד לא הכרתם ותשאיר בכם טעם של עוד, כך שתמיד תרצו לחזור ולחוות אותה מחדש. מדובר בעצם על סדנה שהיא מצד אחד חוויה מרהיבה בפני עצמה, אך גם מלמדת ומרחיבה אופקים מצד שני. בסדנה זו תוכלו להכיר טעמים מגוונים מתרבויות שונות ברחבי העולם ואולי גם לגלות דברים חדשים על עצמכם. הפעילות נמשכת שעה וחצי והיא מלווה במוזיקה קצבית ומקפיצה שתכניס אתכם לאווירה, משחקי שתיה מצחיקים, תחרות נושאת פרסים, חידונים, שעשועונים, שאלונים ועוד.

בסדנה זו אתם הולכים להפוך לברמנים ליום אחד. תלמדו כיצד לשקשק, להבעיר ולצבוע את הכוסות בשלל צבעים וטעמים שאף חיך לא יעמוד בפניהם. אתם תעמדו מאחורי השולחן וביחד עם מדריך מקצועי ובהנחייתו, תלמדו להכין קומבינציות ושילובים בלתי שגרתיים באלכוהול. בזמן שאתם משקשקים, שאר המשתתפים יקבלו הסבר על אופן הכנתו של הקוקטייל, ההיסטוריה שלו, ושלל סיפורים נוספים מעולם האלכוהול. במהלך הסדנה תטעמו מגוון קוקטיילים מכל משפחות הקוקטילים הקיימות. הכנת המשקאות תלווה באמצעות סירופים, ריבות, באפלים, שוקולד מומס, קרמבואים ופירות וזאת כדי להפתיע את המשתתפים, ולהפוך את האירוע למעניין ולבלתי שגרתי. את האלכוהול לסדנאות קוקטיילים אנחנו מביאים ממיטב יבואני האלכוהול בארץ כדי להבטיח שבכל סדנה תוכלו לטעום ולערבב את המשקאות הטובים והאיכותיים ביותר בשוק האלכוהול הישראלי היום.

כמו כן, בסדנה אנו נלמד איך מארחים, מה נחשב יותר ומה נחשב פחות, מה מגישים לפני האוכל ומה מגישים אחרי, איך צריך לשתות ובאילו כמויות מבלי להשתכר, ואיך מתאימים נכון קוקטיילים למאכלים ולקינוחים.

סדנת קוקטיילים יכולה להתאים לכל אירוע באשר הוא. היא נחשבת לבחירה מעולה עבור ימי כיף לעובדים וועדי עובדים על מנת לשבור את השגרה היומיומית, מתמרצת את העובדים בעבור העבודה הקשה, כמו כן היא עוזרת ליצור קשרים חברתיים ולהכיר זה את זה טוב יותר. חגיגה של ימי הולדת היא בחירה מאוד מקובלת גם כן, כאשר החגיגות הפופולריות ביותר בסדנה מסוג זה הן החגיגות של ימי ההולדת העגולים. אירוע נוסף שאפשר לחגוג באמצעות סדנה זו הוא מסיבת רווקות כאשר כאן נכנס אלמנט הייחודיות, שהוא ערב לבנות בלבד, ולפיכך מה שמייחד את הקוקטיילים באירוע מסוג זה הם הקוקטליים הקלאסיים והיותר עדינים. גיוס לצה"ל הוא אירוע מיוחד בפני עצמו, ובדומה לחתונה, קורה רק פעם בחיים. לכן, יש צורך לחגוג אותו בצורה שתיזכר לתמיד. סדנת קוקטיילים לבן או הבת מהווה מתנת גיוס נהדרת. בנוסף, אפשר לבצע סדנה זו גם לקבוצות קטנות ולזוגות והכל בטוב טעם.

את הסדנה ניתן להעביר בכל מקום שליבכם יחפוץ בו; בית, מקום העבודה, אולם אירועים, פארק, חוף הים, בית מלון ואפילו על יאכטה. מי שמעביר אותה הוא זיו מנור, שף אלכוהול פרטי. הפעילות אינטראקטיבית ומועברת בצורה חוויתית ומגבשת.

סדנת קוקטיילים
סדנת קוקטיילים

מעוניינים לשמוע על סדנת אלכוהול לאירועים עם זיו מנור? בואו נדבר על זה 📞 0522-457843

דברו איתי