052-2457843

X

פעילות ליום העצמאות סדנת קוקטיילים עם זיו מנור

פעילות ליום העצמאות סדנת קוקטיילים יום ההולדת למדינה שלנו הוא יותר מסתם מסיבה, הזדמנות מעולה שתוכלו להעניק לצוות שלכם פעילות ליום העצמאות עם סדנת קוקטיילים מגבשת לעובדים וגם טעימה להפליא, מלאת אנרגיות וצחוקים שתזכיר להם שהמתכון להצלחה נמצא בעבודת צוות טובה ושחרור.
זיו מנור מעביר את סדנאות האלכוהול כבר שנים באין ספור אירועים מוצלחים בחברות ואירועים פרטיים עם פעילות מגוונת שהיא פצצת אנרגיה לכל המשתתפים, זאת פעילות לכל החושים שלוקחת את כולם למסע של שיקשוק קוקטיילים וצחוקים, משחקי טריוויה וזכייה בפרסים.
פעילות יום העצמאות בהצדעה למדינה עם סדנת קוקטיילים
הצוות נהנה במסיבת כחול לבן כאשר כל הצוות משתתף בשאלוני טריוויה על המדינה וגם על העובדים, זוכה בפרסים ונהנה מאווירת החג המיוחדת, העובדים לומדים להכין יחד קוקטיילים וגם הביישנים ישתחררו ויצחקו בזכות הנחייתו המעוררת של זיו מנור שבזכותה כל צוות וכל עובד מצליח להתגבש יותר ולצאת משגרה היומית בעבודה, סדנת האלכוהול לוקחת אותם למסע של ריקודים ולמידה על אלכוהול דרך עבודה מאחדת וצחוקים.

מופעים וסדנאות ליום העצמאות

זה לא סוד שאחת הסגולות של אלכוהול היא לשחרר ולשמח, כמובן שבמידה הנכונה, בסדנת האלכוהול העובדים שלכם ילמדו כיצד לשתות נכון מבלי להשתכר, איזה אלכוהול מתאים לסוגים שונים של אוכל ואירועים, הם גם יקבלו טיפים מעולים לאירוח לגמרי בעצמם.
מעבר להכנת קוקטיילים מיוחדים הם ילמדו את הסיפורים הכי מעניינים על בירות ויין וכל זה באווירת חג, אז מה יותר מתאים לגיבוש עובדים במיוחד ביום העצמאות שהוא חג שמאחד אותנו ומזכיר לנו את אהבתנו למדינה? בתוספת שתייה ומשחקים המותאמים לחג העצמאות הם יחוו חגיגה צבעונית ומלאת אנרגיות שכולה רוח טובה, מגבשת בצחוקים וריקודים, תהיו מוכנים לצחוק ולרקוד ללא הפסקה.

אטרקציות ליום העצמאות

יין תוצרת ישראל מהווה חשיבות רבה בחקלאות המדינה, שוק היין הישראלי מאגד בתוכו מספר רב של יקבים המייצרים יין איכותי לא פחות מיקבים אירופאים מובחרים, כ-15 מיליון בקבוקים נצרכים בשנה בארצנו ותרבות היין המפותחת שלנו התחילה עוד מימי הברונזה.
פעילות ליום העצמאות סדנת קוקטיילים
הבירה בישראל התחילה להתבסס ממבשלת הבירה הראשונה "נשר" על ידי ג'יימס רוטשילד, מאז התפתחו מבשלה עיקרית ישראלית בשם "טמפו" האחראית על הבירות גולדסטאר ומכבי, שאר המבשלות הן מבשלות בוטיק ברחבי הארץ שהחלו להתפתח באמצע שנות ה-2000.
טובי 60 הוא משקה אלכוהול על בסיס עשבי תיבול והדרים שפותח בחיפה שהוא ייחודי לישראל.
אחד המשקאות הישראליים הוותיקים והמבוססים בישראל כבר למעלה מ70 שנה, ערק אשקלון אלכוהול אניס המיוצר על ידי יקבי ברקן מרכיבים טבעיים מכיל 40% אלכוהול.

אטרקציות ליום העצמאות

לאחד את עובדי החברה בסדנת קוקטיילים ולהוציא אותם מהשגרה ביום העצמאות זאת הזדמנות טובה לשחרר את כולם מהלחצים ולהזכיר להם את המשמעות על חשיבה חיובית ואנרגיות טובות המשפיעים בצורה משמעותית על היכולות שלהם להגיע להישגים טובים בכל התחומים בחיים ובעבודה כפרט, צחוק ידוע בסגולותיו הבריאותיות לנפש ובסדנת האלכוהול העובדים והצוות שלכם יגלו את הנפלאות של חברות טובה, צחוק בריא ואנרגיה ששלושתם הם הגרעין לכל צוות מוצלח שמגיע כל יום לעבודה מחויך, חג שמח.

הזמינו פעילות ליום העצמאות סדנת קוקטיילים והעניקו לעובדים אירוע בלתי נשכח: 052-2457843

הרשמו לערוץ היוטיוב שלנו

מייצרים זיכרונות בלתי נשכחים וזמן איכות
למשתתפים

אלכוהול כשר ואיכותי
אפשרות לשייקים ללא אלכוהול

הגשת הקוקטיילים
בכוסות זכוכית
בשיתוף פעיל של המשתתפים

מתנה אישית למשתתפים
מגנטים עם המתכונים ותיעוד האירוע בתמונות

פלייליסט קצבי
תחרויות שתייה מצחיקות
ופרסים מגניבים

דברו איתי