7

רעיונות ליום העצמאות פעילות מגבשת למבוגרים

יום העצמאות הוא אחד החגים היותר מהנים שיש לנו בישראל, מהחגים שמשאירים טעם לעוד ולא רק בגלל המנגל, הוא משאיר בנו ציפייה שתחלוף כבר שנה עד לפעם הבאה ובניגוד לחגים אחרים הוא חג קצר שממלא אותנו באנרגיות חיוביות ויכול בקלות להפוך להזדמנות מצוינת לפעילות מקורית ומגבשת למבוגרים יותר, כאלה שמעדיפים להימנע מההמון ברחובות העיר ולחגוג באינטימיות עם החברים והמשפחות.
בשנים האחרונות עולה כמות האנשים שמעדיפים להימנע מהדוחק והצפיפות בעיר, מחיפוש החניה והרעש שלא מתאימים לכל אחד ומוצאים דרכים נוספות ויצירתיות יותר לחגוג בערב העצמאות, סדנת האלכוהול של זיו מנור מציעה בדיוק את זה דרך למידה על אלכוהול בצורה מיוחדת ומקורית שתחבר אותנו למדינה וגם לחברים בהכנת קוקטיילים מגניבים וצחוק, מוזיקה מזיזה ואנרגיות משחררות.

IMG_9531 (Medium)

מדוע לבחור בסדנת אלכוהול של זיו מנור ליום העצמאות?

בסדנאות האלכוהול המשתתפים לא יושבים מול מרצה ולומדים רק על עובדות יבשות, זאת חוויה שכולה פצצת אנרגיה מגבשת, כל החברים מתחברים בתחרויות שתייה, מכינים קוקטיילים מיוחדים ומשחקים בשאלוני טריוויה בהם זוכים בפרסים, מי צריך יותר מזה?

סדנת האלכוהול של זיו מנור היא חוויה משחררת שעובדת על כל החושים

הרי זה ידוע שחיבור חמשת החושים שלנו בכל עשיה וחוויה בחיים הופכת אותה לעוצמתית יותר, זכירה יותר ומרגשת, סדנת האלכוהול מפגישה אותנו עם טעמים וריחות של קוקטיילים אקזוטיים, סודות מעולמות היין והבירות וקינוחי אלכוהול מיוחדים ומסקרנים, זאת הצגה לעיניים עם מוזיקה אנרגתית.
הנחייה משעשעת שתרים גם את הביישנים מהכיסאות
הנחייתו של זיו מנור ידועה כבר שנים כמשחררת, לא רק שתהינו מסיפורים מעניינים, אנקדוטות משעשעות ואווירה שכולה התגבשות, הכנת הקוקטיילים המשותפת היא הבסיס לחיבור בין המשתתפים באווירה קלילה, חיבור המשתתפים הוא גם דרך שאלונים ומשחקים, כי העיסוק העיקרי של הסדנה הוא לא בהכרח סובב סביב משקאות אלכוהוליים ועולם האלכוהול כי המשתתפים בפעילות הם ללא ספק החלק העיקרי שבתהליך, הם לוקחים חלק פעיל, מתקשרים יחד, עונים לחידוני טריוויה על המשתתפים האחרים ונהנים מערב מגבש על טהרת האלכוהול וחגיגות יום העצמאות.
לחבר בין כל הגילאים וכל התקופות
מעבר להזמנת החברים הקרובים, סדנת האלכוהול יכולה להיות הזדמנות מצוינת לחבר בין כל הזמנים, לחבר בין חברים מכל מיני תקופות, מהצבא, מהתיכון ומהעבודה ולתת פן נוסף של עומק לחוויה, יום עצמאות שמחבר אותנו למדינה ולחברים, מה יותר נפלא מזה? הנאה כפולה שתשאיר לכם חותם, אפשר לחבר גם שאלונים על המדינה וגם שאלונים על החברים, לקבל פרסי אלכוהול ופרסים שמצדיעים למדינה ולהפוך את ערב יום העצמאות לחוויה שמתעמקת בחברות, שחרור וצחוק, השילוש הקדוש להנאה מובטחת.

זיו 6
טיפים על אירוח לאירועים שתוכלו לארגן לגמרי בעצמכם
מעבר לחוויה עצמה בערב העצמאות אתם תיקחו אתכם כלים לעתיד, בסדנת האלכוהול לומדים אילו סוגי משקאות מתאימים לאירועים, מתי כדאי להציע לאורחים יין או בירה ואיזה סוג אלכוהול הולך עם איזו ארוחה, לומדים איך לשתות נכון מבלי להשתכר, ומקבלים ערך אמתי על חיבור ושחרור למשתתפים, כי מלבד להעביר את הזמן היא גם מציידת אותו בכלים מעשיים ומהנים שאפשר ליישם אותם מתי שרק רוצים באירועים עתידיים שתוכלו לערוך לגמרי בעצמכם, תלמדו איך להרים אנרגיות מטורפות ואווירת צחוק.
אנרגיות חיוביות
סדנת האלכוהול של זיו מנור מזכירה לנו שבראש ובראשונה כל דבר שאנחנו עושים בחיים חשוב שיתחיל באנרגיות טובות, מחשבות חיוביות והנאה, לא מדובר רק באירועים מיוחדים וחברתיים כמו ערב העצמאות וחגים אחרים אלה על חשיבות האנרגיות החיוביות בכל יום בשנה, גישה חיובית וצחוק הם הבסיס החשוב לאורך חיים בריא ואופטימי.

אהבתם את המאמר והייתם מעוניינים לחגוג אתנו את ערב העצמאות? חייגו 052-2457843
מתעניינים גם ברעיונות אחרים לפעילות יום העצמאות? כנסו למאמר הבא

"היי זיו, התגובות היו מצוינות, ראיתי תמונות וסרטונים וזה היה פיצוץ, האנשים מאוד נהנו, תודה על הסרטון שהכנת, ותודה על סדנא מקצועית ומהנה עשית לנו את החג, שוב תודה." אסנת, יום העצמאות מושב ארגמן.

Call Now Button