052-2457843

X

קוקטיילים עם רום

טעמם המיוחד של הקוקטיילים עם רום

זיו מנור מסביר על הניחוח והטעם הייחודי של כל משקה אשר כולל רום

במהלך סדנאות הקוקטיילים המוצלחות של זיו מנור, זוכים המשתתפים ללמוד רבות על משקאות אשר כוללים בתוכם רום וזאת עקב טעמם היוצא דופן, אשר נותן את הטון לכל אחד מהקוקטיילים המובילים ומותיר בפיו של האורח טעם מופלא.

משקאות עם רום

רום הוא תוסף מצוין למשקאות רבות אשר התגלה בדרכים שונות לפני כמה מאות שנים. בתחילה נהגו לבשל מיץ מהסוכר מקני הסוכר אשר קטפו באיים הקריביים והוסיפו לכך את המולאסות אשר עברו הליך של התססה.

שנים לאחר מכן, החלו לזקק את המולאסות בלבד וכך יצרו רום בטיב מעולה.

עם השנים צירפו את הרום לאור הסגולות הייחודיות שלו למשקאות רבים ויצרו סוגים שונים של רום אשר צורכים אותם בעולם כולו.

לכל אחד מהם יש את הצביון המיוחד שלו אשר מבדל אותו מהסוגים האחרים של הרום ואוהבי המשקאות אשר טעמו את כולם יבחרו מתוכם אילו טעמים אהובים עליהם ולכן הם מבקשים אותם כאשר הם מגיעים לבר.

גיוון סוגי הרום השונים בקוקטיילים

לרקיחה של קוקטיילים קלים, נוהגים להשתמש בסוגי רום אשר יוצרו לא מכבר, הם משווקים בגוונים בהירים והם בעלי ריחות נעימים במיוחד.

כמו כן, אפשר להוסיף רום בגווני זהב, אשר מכיל גם קרמל או שעבר הליך של התיישנות במשך כמה חודשים.

לקוקטיילים כבדים יותר מוסיפים סוגי רום אשר מתאימים לקוניאק או לוויסקי, מדובר במשקאות רום בעלי נוכחות משמעותית, הם כבדים יותר, מיושנים פרקי זמן ארוכים ולכן הם בעלי גוונים כהים יותר, כמו רום xo אשר הליך ההתיישנות האידאלי שלו הוא בן 12 שנים.

אופציה נוספת היא רום אשר כולל תבלינים אשר מתחברים אליו כמו ציפורן או קינמון.

אפשרות אשר מועדפת על ידי רבים היא הוספת אלכוהול כמו רום נייבי בריכוז % 57.5 או זנים שונים של פירות, למשקאות המתאימים לכך.

שתיית רום

בקוקטיילים רבים כמו המוחיטו נוהגים הברמנים להוסיף רום זהוב או בהיר ולעומת זאת מי שמעוניין במשקה קוקטייל עוצמתי ייהנה מכוס רום כהה ומיושן ללא כל תוספת מלבד קוביות הקרח.

רום ליים קוקטייל

הסוגים הרבים של משקאות רום

רום ספרדי

זהו הרום הנפוץ ביותר בעולם, צבעו הוא לבן והוא מיוצר בקובה ובפורטו ריקו.

רום אנגלי

רום אשר מיוצר בג'מייקה, צבעו כהה וטעמו משתנה בהתאם למועד הייצור שלו. משקאות שהתיישנו הם מאד טעימים ואילו במשקאות אשר יוצרו לא מכבר נותרים ריחותיהם של המולאסות

רום צרפתי

רום אשר מיוצר במרטיניק ובהאיטי אשר מורכב מסוכר בתוספת של מולאסות ולכן יש לו טעם מאד עשיר ודומיננטי.

באקרדי

רום אשר מיוצר בפורטו ריקו והוא המשקה הפופולארי ביותר מבין משקאות הרום. הוא מיוצר בשלש דרגות של התיישנות – Carta Blanca Carta Negra, Carta Oro ובאקרדי שמונה שנים, הכולל גם טעמים כמו קוקוס וניל וזנים שונים של פירות

רום אנגוס-טורה

רום אשר מיוצר בטובגו ובטרינידד וטובגו, הבקבוק המוצלח ביותר בסדרה הוא זה אשר מיושן לאורך שלש שנים ולכן צבעו הוא לבן. מתאים מאד לקוקטיילים האהובים ביותר על הקהל כמו מיני דקירי ומוחיטו.

אל דוראדו

רום אשר מיוצר בגוויאנה וקיים בשני תצורות, האחד זהוב והשני לבן בהתאם לתקופת ההתיישנות, 5 או 12 שנים.

אל טיבורון XO

רום זהוב אשר מיוצר בג'מייקה ומכיל אלכוהול בריכוז של 46.5%. צבעו הייחודי נוצר עקב העובדה שהליך היישון שלו מתרחש בתוך מטעי הסוכר ולכן חשים את טעמו המיוחד אשר בפסי הייצור מוסיפים לו ווניל או בננה.

זקאפה 23

רום אשר מיוצר בגואטמלה בשיטה יוצאת דופן שבה מאחסנים רום טרי בחביות ומוזגים בקבוקים מיושנים מצידה השני של החבית ולכן יש לרום זה טעם ייחודי המשלב את שני הטעמים.

זה הזמן ליהנות במסיבת יום הולדת או באירוע חברה אשר כוללים סדנת קוקטיילים מלאת אנרגיות ושמחה של זיו מנור,

דברו אתי 052-2457843 ונמצא יחד את המיקום והמועד אשר נוחים לכם.

סדנת קוקטיילים איכותית של זיו מנור עם חבילת אלכוהל במתנה

דברו איתי