צוות המקצוענים יצאו לחגוג את חג הפורים במשתה ססגוני והיתולי ונהנו מכל רגע במסיבת הפורים הזאת.

אם אתם רוצים גם לפרגן לצוות שלכם ולהתאסף יחדיו למשתה חגיגי, לזיו מנור יש עבורכם רעיונות לפעילויות לפורים, שלא תצליחו לשכוח!

סדנת קוקטיילים
סדנת קוקטיילים

אספנו בחג את כל צוות עובדי המקצוענים אל תוך משתה פורים ייחודי וססגוני, שכולו היה באווירת ממלכת פרס, והברמנים היו המלך אחשוורוש והעוזרים שלו, והאווירה הייתה קורעת מצחוק וצבעונית במיוחד. האטרקציה הייחודית של הסדנה מבית זיו מנור הרימה את חג הפורים הזה לשמיים ועשתה לכולם שמח עד לא ידע, וזו אטרקציה מושלמת עבורכם, אם אתם בדיוק מחפשים מה לארגן ואיך לפרגן גם לצוות העובדים שלכם במסיבת פורים מטורפת.

אך קודם כל, מי זה זיו מנור- אמן חווית האלכוהול?

זיו מנור הוא ברמן מיקסולוג מומחה בתחומו, שמעביר סדנאות קוקטיילים המתאימות למגוון סוגי אירועים, מסיבות, חגיגות ימי הולדת, וחגים כמו חג הפורים- אטרקציה ייחודית ומפתיעה לאורחים ולכל משתתפי הסדנה.
את סדנאות הקוקטיילים שלו, זיו מעביר פעילות בדרך שהיא כולה חוויתית והומוריסטית בהשתתפות פעילה של הקהל, הוא מספר איך להכין משקאות מגניבים ורבים, נותן טיפים לשילובים מגניבים ומתכוני קוקטיילים שכיף ומומלץ לאמץ הביתה, והמשתתפים מקבלים ערב פורים מפתיע, מגבש ומרגש שכולו אלכוהול משובח שזורם בנדיבות, מוסיקה קצבית, שבסופו גם מתנות איכותיות, כך שאת משתה הפורים הזה תעברו בקלילות ובהומור.

אלכוהול לאירועים מדוע?

חשוב לזכור שאלכוהול הוא חלק כמעט בלתי נפרד מכל אירוע והוא שגורם למשתתפי המסיבה להיות שמחים יותר, משוחררים יותר וכמובן שגם מגובשים יותר. במיוחד כשמדובר בקולגות לעבודה. אלכוהול איכותי מכל סוג ידוע כמחבר בין אנשים ומחמם כל אווירה, בטח ובטח כשמדובר במשתה פורים ובו מעורב נשף מסיכות ותחפושות, כך שהסדנה של זיו מנור משתלבת בול אל תוך המסיבה.
מיד האירוע זורם בקלילות, מלא בכיף וראש טוב. מיד האווירה הופכת לפיקנטית והחוויה הופכת לבלתי נשכחת.
בדיוק כך תהפוך סדנת הקוקטיילים של זיו מנור עוד חג רגיל- לאירוע מטורף שהוא חוויתי, מצחיק, ולא שגרתי ויעניק למשתה הפורים שאתם מתכננים, את הערך המוסף הראוי לו והייחודי לו.

סדנת אלכוהול בפורים
סדנת אלכוהול בפורים

תרימו טלפון ובואו נשתה יחד בחג הפורים הזה! 📞 0522-457843