052-2457843

X

30 סיבות לעשות סדנת אלכוהול ביום הולדת 30

לשיחת הכרות וללא התחייבות

צרו קשר: 052-2457-843

תודו שהחלפת הקידומת מחייבת מסיבה מיוחדת, כזאת שתחבר בין כל החבורה! רוצים לארגן אירוע ייחודי, צבעוני וטעים? סדנת האלכוהול ליום הולדת 30 של זיו מנור מושלמת בשבילכם.

יום הולדת 30
יום הולדת 30

אז כל מי שרוצה לחבר בין החברים ולהרים חגיגת יום הולדת שתעיף את כולם באוויר ותיזכר לעוד שנים, הכנו במיוחד בשבילכם:

30 סיבות לעשות סדנת אלכוהול ביום הולדת 30

1. שוכחים מההנגאובר סדנת האלכוהול תלמד אתכם בדיוק איך שותים נכון כדי לזכור את כל החגיגה למחרת!

2. חוגגים באינטימיות נחבר בין החברים במשחק שהוא שאלון טריוויה על המשתתפים, בצחוקים וכיף, תצאו מאוחדים ושיכורים בטוב טעם.
3. חמשת החושים זה הרי ידוע שבכדי ליהנות ולקבל חוויה מלאה של הנאה בכל תחומי החיים צריך להשתמש בחמשת החושים, בסדנת האלכוהול של זיו מנור תטעמו ותריחו, תנערו את השייקר, תלמדו קישוטים מרהיבים ותזוזו עם מוזיקה טובה, כל החושים עובדים בשביל לייצר אווירה מנצחת.
4. ייחודיות מכינים יחד קוקטיילים ולומדים מתכונים מדליקים ומיוחדים שלא הייתם חושבים עליהם, כמו למשל – קוקטייל גלידה! כן כן… יש גם קוקטיילים שהם קינוחים ועוד הרבה דרינקים מרעננים וחידושים.


5. משקשקים ושוברים את הקרח בעזרת סדנת האלכוהול גם את החברים הביישנים ביותר תצליחו לנער ולהוציא מהשגרה, סדנת האלכוהול מותאמת במיוחד בשביל להשתחרר ולצאת מהקומפורט זון בעזרת הומור וטעמים.
6. טיפים אתם חוזרים הביתה עם המלצות והדרכה על הדרך הכי טובה לארח עם אלכוהול במסיבות שתוכלו לארגן לגמרי בעצמכם.
7. איכות שותים רק אלכוהול איכותי ומשובח ולומדים את הסיפורים הכי מעניינים על מותגי אלכוהול וקוקטיילים קלאסיים וחדשים.
8. אלכוהול ואוכל השילוב הנכון של אלכוהול ואיזון הטעמים בקוקטיילים משדרג כל מסיבה, אתם תלמדו מה הולך עם מה ואילו משקאות אלכוהוליים עובדים עם סיגנונות שונים של מאכלים.
9. קצב מוזיקה מעולה תלווה אתכם לאורך כל האירוע ותרים את האורחים מהכיסאות באווירה מקפיצה וזורמת.

10. הומור חושבים שהחלפת הקידומת מחייבת רצינות ורשמיות? שכחו מזה, בדיוק להפך! הסדנא מקלילה את כל האווירה של חגיגת יום ההולדת, בזכות הנחייתו המשעשעת והאנרגתית של זיו מנור תקבלו אירוע שיחבר בין שלושה מרכיבים עיקריים שעושים מסיבת יום הולדת למושלמת: בידור, אלכוהול ומוזיקה.

11. וותק סדנאות האלכוהול של זיו מנור רצות כבר שנים בכל הארץ, תמצאו אין ספור המלצות מאנשים מרוצים שכבר חגגו ונהנו ביג טיים.
12. אינטראקציה כדי שלא תחגגו עוד יום הולדת שתשכחו אנחנו דואגים שהחוויה האינטראקטיבית בין האורחים תבטיח לשמר את הזיכרון בין כל המשתתפים, זו לא תהיה עוד מסיבה שבה המשתתפים מפוזרים כל אחד בפינה שלו.
13. קונספט רוצים להתמקד בבירות? רוצים לגלות את סיפורי היין? או שבכלל קוקטיילים זה הקטע של החבורה? אתם תבחרו באיזה נושא להתמקד ואנחנו נדאג להפוך אותו לכוכב של ההצגה!
14. מקצוענות זיו מנור המיקסולוג והמנחה ידוע בכישרונו המיוחד לחבר בין הומור ואינטראקציה בין המשתתפים, בדיבור קולח והדגמות משעשעות הוא מרים את האווירה בצורה זורמת ומדויקת.
15. לזכור- יום הולדת שלושים יש רק פעם אחת בחיים, סדנאות האלכוהול יהפכו את הרגע הזה לחוויה שלא שוכחים.
16. לתפוס את הרגע החוויה כולה היא צבעונית לכל מי שאוהב לצלם ולהצטלם, הצבעוניות של סדנת הקוקטיילים מבטיחה להנציח את הרגעים הכי יפים שלכם בצילומים מטריפים.
17. יצירתיות בין אם אתם יצירתיים יותר או יצירתיים פחות סדנת האלכוהול תפתח את הראש שלכם לרעיונות חדשים שאנחנו נביא לכם או כאלה שכבר יתבשלו בראשכם תוך כדי המסיבה וגם אחרי, יצירתיות תמיד מעלה את רף ההנאה בכל פן אפשרי בחיינו.

18. לחדש לא עוד משהו שכבר עשיתם, חוויתם, חגגתם, כמו שינוי הקידומת גם חגיגה שונה מכל יומולדת אחרת שהייתה לכם היא דבר מרענן ומקורי שירגש את כל החברים ואת אורח/ת הכבוד.
19. אחריות במידה ואתם מחליטים לחגוג לחבריכם לקיחת האחריות לארגון יום ההולדת שלו היא מעשה שהוא כבר מתנה בשבילם, ובנוסף לכך גם מכם נטל האחריות והדאגה על התנהלות האירוע עצמו עובר בסופו של דבר לסדנת האלכוהול וכל זה רק מקליל את האחריות על עליכם ובמיוחד על בעל השמחה, כך שיוכל לחגוג את יום ההולדת שלו נטול דאגות ולקבל את מירב היכולת ליהנות ללא הפרעות.
20. אלכוהול הדבר החשוב ביותר הוא שאלכוהול מקליל את הכול! וזה מוקד הסדנא, המעבר משנות העשרים לגיל שלושים לא תמיד קל, בסדנת האלכוהול מוציאים את המקסימום משתיית אלכוהול ולא רק "שותים בשביל להשתכר" ומתי הוא הזמן הנכון לכך אם לא כאשר אנחנו משנים קידומת לגיל כזה משמעותי? הבחירה לחגוג יום הולדת שהיא מעבר לישיבה בבר או מסעדה תהפוך את כל העניין למשמעותי הרבה יותר מלצאת עם מעט זיכרונות ובעיקר- האנגאובר.
21. חברות סדנת האלכוהול היא סיבה להדק את הקשרים בין החברים בדרך מקורית, אלכוהול הרי ידוע כמקרב לבבות אבל הנקודה היא לשים לב איך להפוך את החגיגה ליותר מהתמקדות על אלכוהול, סדנת האלכוהול לוקחת את כל האלמנטים שמחברים בין חברים בצורה המשעשעת ביותר ומחברת עם אלכוהול וסיפורים, הומור ומוזיקה, החברות הופכת למרכז העניין ואין יותר משמח לחגוג יום הולדת בה כל החבר'ה מאוחדים במטרה אחת – פשוט ליהנות.

22. אהבה סדנת האלכוהול של זיו מנור היא בראש ובראשונה מעבירה מסר של "הכל עושים באהבה" אתם לומדים על אלכוהול דרך הומור ורגש, אתם מכינים קוקטיילים כמו ששף טוב מבשל אוכל, עושים באהבה או שלא עושים בכלל!
23. ארגון וסדר אנחנו כבר נדאג שהכול יעבור – חלק! במהלך סדנת האלכוהול לא תצטרכו לדאוג לגבי האלכוהול וההנאה, אורחים עליכם אלכוהול עלינו והנאה בראש שקט מובטחת לכולם.
24. למידה יום הולדת שגם תקנה לכם ידע חדש! יצאתם גם שיכורים וגם למדתם משהו! יותר מזה? קיבלתם גם הנאה וגם איכות וכל החברים יצאו עם משהו לדבר עליו אחר-כך.
25. התפתחות כפי שאנחנו מתבגרים ולומדים על עצמינו עם כל שנה ועוד יום הולדת, כך סדנת האלכוהול גם מציינת מעבר בוגר משנות העשרים לשלושים, אתם עדיין חוגגים ונהנים כפי שעשיתם בשנות העשרים עם אלכוהול והחברים שלכם אבל גם לוקחים משהו מהחוויה שהוא מעבר, עם עוד רובד, זוהי תחנת ציון חשובה בחיים ועם סדנת האלכוהול לומדים איך להעריך את הרגעים החשובים ומה הדרך הנכונה להפוך כל חוויה למשהו שתזכרו אותו לעוד שנים.
26. לרגש סדנת האלכוהול מפעילה את כל החושים ונוגעת בכל הנקודות שנועדו לרגש בעזרת הומור, משחק, חיבור בין חברים, וברור שגם -אלכוהול!


27. זיכרונות- לא עוד ליל שוכרה אלא זיכרון של חוויה מלאה שתחבר בין כל האלמנטים הדרושים ותיצור יומהולדת שהיא יותר מאירוע שכבר עשינו, היינו, מיצינו, זאת חוויה שתישאר בזיכרון ותשאיר רצון לעוד כאלו.
28. מקום אם תבחרו לעשות סדנת אלכוהול בביתכם, במיקום מוכר או מקום שבשליטתכם זאת רק עוד דרך מצוינת להפוך אירוע מרגש לאינטימי ושהכול בו נמצא בשליטה שלכם ויש הרבה פחות לחץ, אפשר ליהנות הרבה יותר כאשר אתם מרגישים הרבה יותר נוח במקום בו אתם / חבריכם חוגגים את היום החשוב הזה.
29. בחירה הכול זה עניין של בחירה בחיים! ולקחת בחירה מודעת כמו לעשות משהו ביום הולדת שהוא מעבר לחגיגה רגילה של אלכוהול ואוכל זוהי בחירה מודעת ואחראית להפוך את האירוע למשהו שהוא אקסטרה חשוב ומיוחד.
30. לחגוג והדבר החשוב ביותר הוא פשוט לחגוג באמת! להרים מסיבה טובה שתזיז את כולם, תחבר בין החברים ותעיף את כ האירוע לגבהים חדשים!

 אהבתם את "30 סיבות לחגוג בסדנת אלכוהול ליום הולדת 30"?

הסדנאות של זיו מנור מתקיימות במגוון אירועים בכל הארץ ומשאירות אחריהן ים של הנאה וזיכרונות כבר שנים, כל חגיגה בצבע! תהפכו ערב רגיל של שתייה לערב יוצא דופן שהוא חוויה מרגשת.

אז בא לכם לחגוג עם סדנת האלכוהול שלנו? צלצלו: 052-2457843
נהניתם לקרוא המאמר? תוכלו לקרוא גם על סדנת אלכוהול ליום הולדת 40

סדנת קוקטיילים מקפיצה עם זיו מנור מייצרים חוויות

רעיונות ליום הולדת לגבר

דברו איתי