8 דברים שחייבים לעשות לפני גיל 50

נגן וידאו אודות סדנת יין

לשיחת הכרות וללא התחייבות

צרו קשר: 052-2457-843

8 דברים שחייבים לעשות לפני גיל 50 (:

לפניכם ממש רשימה של דברים שחייבים לסמן עליהם V רגע לפני גיל 50, ובסוף ניתן לכם רעיון מנצח להפקת יום הולדת היובל, כמתנה ליום ההולדת או רעיון משותף לחגיגת מהסרטים

צניחה חופשית

כן, הקלישאה הכי עתיקה בספר אבל גם הכי נכונה, פעם אחת לפחות בחיים להיות בגבול שבין שמיים וארץ, שבין נפילה חופשית למצנח שנפתח, בחוסר שליטה מוחלט, להתמסר לחלוטין לחוויה. לכן לא התאפקנו וכללנו חוויה זו כאחד מתוך 8 דברים שחייבים לעשות לפני גיל 50 . 

טיול למדינה אקזוטית

עוד אחד מ- 8 דברים שחייבים לעשות לפני גיל 50 : 

לפחות פעם אחד בחיים, להיחשף לתרבות אחרת ממה שמכירים, ולנסוע למדינה שאינה מערבית, לחוויה חד פעמית שאין לה תחליף, גם מתרבות רחוקה אפשר ללמוד הרבה ולהרחיב את הידע הכללי, לחוות חוויות שלא חווים באף מדינה אירופאית מערבית ולפתוח את הראש.

ללכת למופע סטנד אפ טוב

הומור וצחוק יותר משמעותיים לנו ממה שאנחנו חושבים, הם ממש יכולים לקדם אצלינו שיפור משמעותי באיכות החיים. לכן כמה שיותר חשוב, לצחוק ולהשתטות לפעמים, במופע הומוריסטי שבו לא מפסיקים לצחוק. אם עוד לא יצא לכם ללכת מופע סטנדאפ טוב או שחוויתם חוויה רעה מהמופע האחרון, רצוי לסמן וי על מופע מעולה וראוי שישחרר אתכם משגר היום.

"להתפרע" במסעדת יוקרה

פעם אחד בחיים, לא "לדפוק חשבון" ולחסוך, ולצאת לארוחה טובה במסעדת שף שהיא חוויה שלמה מעבר לארוחה משביעה.

אין ספק שזו חוויה ששווה שנכלול אותה בין ה 8 דברים שחייבים לעשות לפני גיל 50

ללכת להופעה של הזמר האהוב

מוזיקה מחברת בין אנשים, ועושה טוב על הלב, אז אם יש זמר או להקה שתמיד דמיינתם את עצמכם אצלם בהופעה אל תגידו לעצמכם שזה כבר לא יקרה, כי לפני חגיגות היובל זה בדיוק הזמן לא להתעצל ולהגשים חלום ישן, למצוא דיל טוב לחו"ל כולל כרטיס כבר מוכן, ולא משנה אם המקום קצת רחוק, החוויה תישאר אתכם והרגשת הסיפוק.

להתחבר לצד הרוחני – ולנסות לתרגל יוגה, דמיון מודרך או מדיטציה

גם אם תמיד אמרתם זה לא בשבילי, לא תדעו עד שלא תנסו להתחבר קצת לצד הפנימי, ולקחת לכם רגע פעם ביום או שבוע, עם עצמכם או בקבוצה, למצוא פעילות מרגיעה, שלאחריה אתם מרגישים יותר נינוחים ושלווים ויכולים להמשיך את החיים באופן שלכם הכי מתאים.

לנסות מאכל אחד שעוד לא טעמתם

במיוחד אחרי שכבר עברנו 5 עשורים, נהיו לנו כבר הרגלים שקשה לשנות , וככל שעובר הזמן אנחנו עוד יותר מפחדים לנסות דברים חדשים. אז אם אתם רוצים להתחיל בקטן, רצוי לנסות איזה שהוא מאכל שלא נמצא בתפריט היומי, ואולי תגלו אהבה חדשה שתרענן לכם במעט את השגרה.

להזמין לכם סדנת קוקטיילים חווייתית ליום הולדת 50

לבסוף כשהגיע היום המאושר, ועשיתם כמה דברים מהרשימה שגיוונו לכם את ההרגלים הגיע הזמן לחגיגה, כי על יום הולדת 50 אי אפשר לעבור בשתיקה.

בסדנת קוקטיילים מצחיקה וחווייתית שבה גם תנסו משקאות שבטוח עוד לא טעמתם, גם תתמסרו לחוויה חדשה שעוד לא חוויתם, וגם תבלו ערב של כיף וצחוק עם כל הקרובים לכם, שיקבלו גם הם חוויה שלא ישכחו ואתם תוכלו להתחיל את העשור השישי לחיים בהרגשה שעשיתם כבר את כל הדברים השווים, ועכשיו אפשר להישען אחור בנחת ולהמשיך לצבור חוויות טובות להמשך.

אופציה נוספת: הזמנת סדנת יין חווייתית, מרתקת ומגבשת. 

להזמנות: 052-2457-843 זיו מנור
לעוד מידע על אלכוהול וסדנאות הקוקטיילים שלנו

סדנת קוקטיילים חווייתית של זיו מנור עם קוקטיילים מגניבים

עקבו אחרינו באינסטוש

רעיונות ליום הולדת 50 סדנת קוקטיילים עם זיו מנור