052-2457843

X

כך תכין את הבר האקטיבי שלך בבית

פעמים רבות אנשים שיש להם בית גדול עם חצר ושטח בו הם יכולים לארח מספר רב של אנשים, יעדיפו לחגוג אירוע מסויים אצלם בבית מבלי לשכור שירותי אולם. הרי אם יש להם את היכולת לארח, אז למה לא? כמובן שבחגיגת אירוע באולם שדואג להכל יש את היתרון שלא צריך להכין שום דבר, אבל אירוח חגיגי בבית, שמתאים לקהלים של 10+ אנשים, יכול להיות הרבה יותר מיוחד, במיוחד אם אותם אנשים באמת אוהבים לארח ולפנק את האורחים שלהם בכל טוב.

צוות המורים מריאלי תיכון הדר חיפה
צוות המורים מריאלי תיכון הדר חיפה

לכן, אם גם אתם מתכוונים לחגוג אירוע מסויים בחצר הבית שלכם, ורוצים לדעת כיצד יהיה הכי נכון לדאוג לאורחים שלכם, מבחינת המשקאות הטעימים אותם תגישו במהלך הערב, המאמר הזה עבורכם.

סדנת קוקטיילים

אם כן, כאשר חוגגים אירוע בבית ומתכננים להגיש אלכוהול, יש למעשה שתי אופציות ביניהן ניתן לבחור. האופציה הראשונה, היא בר פסיבי והאופציה השניה, היא בר אקטיבי. לפני שנסביר כיצד להכין את הבר האקטיבי בבית, נעמוד על ההבדלים ביניהם.

חוגגים בסדנת אלכוהול
חוגגים בסדנת אלכוהול

בר פאסיבי, כשמו כן הוא, בר שעומד במקום אחד וכל מי שרוצה לשתות משהו, מגיע אליו בשביל לקחת מהברמן שתיה. בר אקטיבי, כבר הופך להיות חלק בלתי נפרד מהחגיגה, הברמנים מכניסים את החוגגים לאווירה, המשקאות עפים בשמחה והכיף הוא הרבה יותר גדול. אז אחרי שהסברנו את ההבדלים בין השניים, במידה והחלטתם שאתם לא רוצים לסגור אזור מסויים בחצר שלכם שיוקדש כולו לבר, ואתם מעדיפים כי הבר יהיה אקטיבי, ככה תכינו אותו בצורה המושלמת ביותר.

הבר האקטיבי
הבר האקטיבי

1) צאו למסע קניות- הבר שלכם צריך להיות עשיר, ויותר מזה, אם אתם בקטע של קוקטיילים אתם צריכים רשימה של משקאות שונים שמתערבבים ביחד. לכו לחנות משקאות, אחרי שבדקתם היטב סוגים שונים של קוקטיילים שתרצו להכין, ורכשו את המשקאות הרלוונטיים לכם. בנוסף לכך, חשבו על מספר האנשים שאמורים להגיע ותקנו כמות מספקת של משקאות. עדיף שישאר לכם אחרי האירוע, מאשר שייגמר באמצע. אל תקנו רק בירות, וודקה ווויסקי, אם אתם רוצים לפנק בקוקטיילים טעימים, וודאו שיש לכם גם ליקרים שונים, כמו מידורי, קלואה ועוד.

2) עגלת משקאות- כל הרעיון בבר אקטיבי, הוא להגיע לאורחים ולמזוג להם משקה, נכון? אתם יכולים לרכוש או להשכיר עגלת משקאות, בה תוכלו לאחסן את המשקאות השונים ולהציע לאורחים שלכם. אחד החברים רוצה מוחיטו? אין בעיה, אתם שולפים מתוך העגלה את המרכיבים הדרושים ומכינים לו על המקום את המשקה ממש כמו אצל סדנת אלכוהול.

3) ציוד חד פעמי- סביר להניח שלא תרצו לקחת את הצ׳אנס ולהוציא עכשיו את כל כוסות הזכוכית שיש לכם בבית החוצה, לכן הצטיידו בכוסות חד פעמיות, אבל זכרו שיש סוגים שונים של משקאות ולכל משקה כוס מתאימה. הרי אם מישהו רוצה צ׳ייסר ואן גוך, לא תמזגו לו בכוס שמתאימה גם לקולה, נכון? קנו צ׳ייסרים, כוסות שמפניה, קוקטיילים וכו' מפלסטיק.

4) החליטו מראש מי הברמן- זכרו, מדובר בבר אקטיבי, כזה שמגיע לאורח ומפנק אותו במקום. כלומר, אין לכם בר עם משקאות שכל אחד הולך ולוקח לעצמו. בבר אקטיבי אתם צריכים למנות ברמן או ברמנים שיסתובבו בין האורחים ולא יפסיקו להזרים לכיוונם משקאות טעימים.

5) הפכו את הבר לשואו- זה לא מספיק שתהיה עגלת שתיה שתחלק משקאות לאורחים, האנשים שיגישו את המשקאות חייבים להיות כאלה שידעו להחיות את האירוע ולגרום לאורחים להשתחרר, לרקוד ובעיקר ליהנות.

הבר האקטיבי
הבר האקטיבי

בר אקטיבי בחגיגה בבית יכול להיות מסמר הערב. הקפידו להיערך בהתאם!

מעוניינים לשמוע על סדנת קוקטיילים מבית זיו מנור? בואו נדבר על זה 📞 0522-457843

דברו איתי