052-2457843

X

הפי האוור במשרד - סדנת קוקטיילים לHappy hour מוצלח

הביטוי "Happy hour" טומן בחובו תחושה של התרגשות וציפייה למשהו מגניב שיגיע אלינו בהמשך היום, בדר"כ מדובר על מפגש חברתי משולב אלכוהול בין אם לעובדים במשרד ובין אם בפאב שמזמין את הלקוחות ל – Happy Hour (בדר"כ מדובר על הנחה / שתייה חופשית של משקאות בשעה מסוימת)

תוכן עניינים

בכל הקשור למקומות עבודה, הפכה ה- Happy Hour לתפוח אדמה החם של המשרד ואם אתם חושבים איך לפרגן לעובדים שלכם באופן מקורי ומפתיע, ההפי האוור במשרד עונה על זה בדיוק, כאשר העובדים משתתפים בשאלוני טריוויה, תחרויות עם פרסים, מכינים משקאות מטריפים וצבעוניים, צוחקים עם מוזיקה מקפיצה ברקע ועל הבר המפנק.

עובדים המשתתפים בסדנת הקוקטיילים שלי, זוכים לפעילות גיבוש במשרד, לומדים להכין יחד קוקטיילים מיוחדים ומפתיעים וגם העובדים הביישנים ישתחררו וייקחו חלק במפגש.

אז אם אתם רוצים לפרגן ולהפתיע את העובדים בסדנת קוקטיילים במשרד, שבזכותה כל צוות וכל עובד מצליח להתגבש יותר ולצאת משגרה בעבודה, הגעתם למקום הנכון ולאיש הנכון – זיו מנור. 

לפרטים נוספים צרו איתי קשר

מה הקשר בין עובדים מרוצים לפעילות הפי האוור מקורית ומוצלחת?

יש לכם עסק עם עובדים? בוודאי כבר הבנתם כי חלק בלתי נפרד מהרווחיות והצלחת העסק מבוססת על עובדים מרוצים, כאשר אנו מעסיקים עובדים ממורמרים וחסרי מוטיבציה, ההשלכות על העסק הינן קריטיות ולכן חשוב מאד לדאוג לפרגן להם מדי פעם, "להרים להם" מדי פעם ולא רק בכסף, אלא בפעילויות מקוריות ואיכותיות המביעות הערכה והשקעה ו – הפי האוור במשרד בהחלט מתאים.

כמובן שאין חובה לקיים Happy Hour רק במשרד, ניתן לקיים אותה בכל מקום שנראה לכם מתאים. יש חברות שמחליטות לקיים האפי האוור לעובדים במשרד ואחרות דווקא בביתו של אחד העובדים / המנהלים. בכל אזור בארץ תוכלו למצוא מקומות מעולים לעשות בהם סדנה לעובדים happy hour הכי חשוב בסופו של יום זה שהעובדים ירגישו כי יש לפעילות ערך מוסף, מה שנקרא "אקסטרה", פעילות מגבשת, מקרבת וכמובן כזו שתגרום להם להעלאת המוטיבציה והעלאת תפוקת העבודה.

מתי כדאי לקיים Happy Hour?

רעיונות ל happy hour במשרד קיימים בשפע, כך שלא משנה מתי ולא משנה היכן, העיקר לעשות! כל עסק וכל חברה יכולים לראות את חשיבותם של ימי הגיבוש בצורה מעט שונה. פעילות גיבוש לעובדים וחברות יכולה להתקיים אחת לחודש או אחת לשנה, העיקר שתהיה אפקטיבית ומוצלחת.

אתם אלה שקובעים את תדירות ימי הגיבוש על פי ההרגשה האישית שלכם, כל עוד יש אפשרות, מוטב לארגן את פעילות הגיבוש בתדירות קבועה, שיהיה למה לצפות. חשוב לזכור כי למרות הכייף וההנאה המובטחת, הפי האוור במשרד חייב להיות כזה שיגרום לעובדים להעלאת האנרגיה והמוטיבציה לקדם את העסק כלפי מעלה.

אילו עוד יתרונות יש להפי האוור במשרד?

מיותר לציין כי עבודה מהנה ככל שתהיה מביאה איתה גם שחיקה מסוימת ופעילות גיבוש לעובדים מאפשרת להם להטעין את המצברים. בעסקים ובחברות גדולות, העובדים לא באמת מכירים האחד את השנייה, על פניו הם עובדים באותו מקום, אך אין להם מושג מי הוא אותו אדם שעומד מולם. ע" קיום  סדנה לעובדים  happy hour תוכלו לאפשר להם להכיר זה את זה ובכך לגרום להם לעבודה יעילה וטובה הרבה יותר.

רוצים לציין קידום והערכה לאחד העובדים? הפי האוור במשרד היא אחת הדרכים הטובות לעשות זאת ועל הדרך לפרגן לו מול כולם.

אינכם מצליחים לגייס עובדים חדשים למקום העבודה? אנשים שונים רוצים לעבוד במקום עבודה שמביא אתו צ'ופרים וימי כייף לעובדים, עם Happy Hour במשרד תוכלו למשוך עובדים חדשים לעסק.

עלות סדנת קוקטיילים Happy Hour לעובדים

לא מעט מהמעסיקים ירצו לדעת כמה הם נדרשים לשלם על פעילות גיבוש לעובדים. חשוב לציין כי פעילות גיבוש לעובדים צריכה להיבחן עפ"י התוכן ולא על פי העלות.

אך לצד השיקולים השונים לא תוכלו שלא להתייחס לנושא העלות שברוב המקרים נקבעת בהתאם לאופי הפעילות ובהתאם לכמות העובדים שמגיעים אליה, מה שאומר שאתם אלו שקובעים את עלותה של הסדנה בהתאם לתקציב שיש לכם, לרוב מדובר על 2000 ₪ וצפונה בהתאם לדרישה שלכם.

Happy Hour במשרד לעובדים עם זיו מנור

רוצים לארגן לעובדים שלכם האפי הוואר בלתי נשכח? ימי גיבוש חייבים להיות מיוחדים על מנת שישאירו חותם וזיכרונות נעימים. זיו מנור הוא האיש שיכול לדאוג לכם לכל מה שנדרש על מנת להפיק Happy Hour עוצר נשימה.

זה לא משנה היכן, בצפון, בדרום או במרכז, זיו מנור מגיע לכל מקום בארץ לפעילות ה Happy Hour בה כל אחד מהעובדים יכול לקחת חלק, ללמוד כיצד להכין קוקטיילים מיוחדים וכמובן גם לטעום ולטעום ולטעום….

סדנה לעובדים  happy hour לוקחת אתכם למסע שפועל על כל החושים, אלכוהול משובח שזורם בנדיבות כל השעה, אווירת ריקודים ולמידה על אלכוהול דרך עבודה מאחדת, מאתגרת ובעיקר משכרת ומצחיקה. איך עד עכשיו?….

רוצים להזמין את זיו מנור Happy Hour במשרד?

הזמינו את סדנת הקוקטיילים של זיו מנור למסיבה מגבשת לעובדים כבר עכשיו !

052-2457843

דברו איתי