הפעלה לפורים עם זיו מנור

במאמר הקודם כתבנו על רעיונות מדהימים להפעלה לפורים שאפשר לשלב במיוחד עם אטרקציה חווייתית של סדנת הקוקטיילים מבית זיו מנור. לאחר שהחלטתם על פעילות מגניבה ואתם בטוחים שאתם רוצים את חג הפורים הקרוב (או כל שנה!) שישאר בלתי נשכח.

אספנו עבורכם רעיונות נוספים של הפעלות ומשחקים מיוחדים וקורעים מצחוק לכבוד חג הפורים שאותם ניתן לשלב עם סדנת קוקטיילים חוויתית של זיו מנור בערב שלכם

הפעלה לפורים

הפעלה לפורים

משחק בשם זוזו מפה

זהו משחק של תשומת לב וזיכרון שיש לשחק בחלל סגור, ומטרת המשחק היא לבחון מי מכם שם לב יותר לפרטים הקטנים.
איך משחקים? המשתתפים מתחלקים לשתי קבוצות, כאשר בכל תור, קבוצה אחת עוזבת את החדר בזמן שהקבוצה השנייה מזיזה 5 חפצים ממקום למקום. לאחר מכן, הקבוצה מבחוץ נכנסת חזרה לחדר וצריכה לנחש אילו חפצים זזו ובדיוק מאיזה מקום. הקבוצות מחליפות ביניהן בתורות, והמנצחת היא הקבוצה שקלטה הכי הרבה פרטים שהוזזו ממקומם.

משחק אוהב ושונא

אוהב ושונא הוא משחק פשוט שיעמיק את ההיכרות שלכם עם הקולגות, החברים והסובבים אתכם , ויתאים במיוחד לשילוב הדור הצעיר בפעילות גיבוש חברתית, יאתגר וישעשע אתכם.
איך משחקים? כל משתתף כותב על פתק את 3 הדברים שהוא הכי אוהב ו-3 הדברים שהוא הכי שונא בקטגוריה מסוימת, לדוגמא: אוכל, ספורט, סדרות טלוויזיה וכו׳. לאחר מכן צריך לערבב את הפתקים בכלי או קערה, ואז נקראים על ידי אחד המשתתפים, בזמן שכולם מנסים לנחש מי האדם שעומד מאחורי הכתוב בפתקית. מי שצובר הכי הרבה ניחושים נכונים הוא המנצח, וזה שגם מגיעה לו הכי הרבה הערכה על כך שהוא מכיר את חבריו לעבודה היטב.

משחק הקלף האוטומטי

משחק הקלפים המגניב הזה משלב זריזות ידיים וזיכרון עם המון שעשוע ותוכלו להשתפר בו ככל שתתאמנו עליו יותר. העיקרון במשחק הוא לחבר בין מהירות הזיהוי למהירות התגובה ולהפעיל כמה שיותר חושים יחדיו.
איך משחקים? קחו חפיסת קלפים או 2 וחלקו אותה באופן שווה בין מספר משתתפים סביב שולחן. כל משתתף בתורו מניח קלף אחד עם הפנים כלפי מעלה באמצע השולחן, מבלי שהוא ראה את הקלף  קודם בידיו. על המשתתפים לעקוב אחר סוג הקלפים המונחים בערימה לפי הכללים הבאים:
שמופיע קלף אס – האדם הראשון לכסות אותו בידיו, זוכה בערימת הקלפים תחתיו
קלף נסיך – האדם הראשון שצועק "בו!", זוכה בערימת הקלפים תחתיו
קלף מלך – האדם הראשון שמצדיע, זוכה בערימה תחתיו
קלף מלכה – האדם הראשון שצועק "בוקר טוב" זוכה בערימה תחתיו.
בכל פעם שמשתתף צובר את ערימת הקלפים, ממשיכים את המשחק לפי אותם הכללים עד שכל הקלפים בשולחן נגמרו. המנצח הוא זה שאסף את כמות הקלפים הגדולה ביותר.

הפעלה לפורים

הפעלה לפורים

רוצים לשמוע על עוד רעיונות להפעלה לפורים מבית זיו מנור? חייגו 📞 0522-457843