הפעלות פורים למבוגרים

מקיימים אירוע בפורים ורוצים למנף אותו כך שיהפוך למהנה במיוחד ובלתי נשכח?

תנו לזיו מנור להפוך את האירוע שלכם לשובר שגרה עם הפעלות פורים למבוגרים!

פעילות לפורים

פעילות לפורים

אם אתם מעוניינים לערוך פעילות פורים למבוגרים ומאסתם בכל הפעילויות והאטרקציות הפופולריות, מומלץ שתחשבו איך תרגשו את האורחים שלכם כך שלא יפסיקו לדבר על האירוע שתארגנו, עם האטרקציה הייחודית של סדנת הקוקטיילים מבית זיו מנור.

סדנת הקוקטיילים הייחודית של זיו מנור, ימלוך על הבר המלך אחשוורוש והברמנים עוזריו הנאמנים, תוך כדי שהם לובשים תלבושות אותנטיות ומרשימות לגמרי באווירת ממלכת פרס העתיקה. הצוות המקצועי של זיו מנור יגרום לכם להרגיש את האווירה של פורים בגדול ויגרמו לכם לרחף עם שפע של אלכוהול באוויר.

הפעלות לפורים למבוגרים יהפכו את האירוע למנצח

אירועי חברות הרבה פעמים חוזרים על עצמם ואינם מספקים תוכן מעניין ואטרקטיבי עבור הקולגות המשתתפים. ערכו פעילות פורים למבוגרים ותנו לצוות הברמנים המקצועי שלנו לשגע את האורחים שלכם ולקרוע אותם מרוב צחוק והומור. סדנת הקוקטיילים מופעלת על ידי צוות המציע פעילות פורים למבוגרים שהיא מגוונת, עשירה ומעשירה, הכוללת מופע אלכוהול אקסלוסיביים ומרשימים, טעימות קוקטיילים מקוריים והכנת המשקאות בעצמכם, ובעצם כל מה שישאיר את האורחים שלכם נפעמים. רוב הסדנה נערכת בשיתוף הקהל ונותנת לקהל להרגיש חלק מהאירוע שכולו אוירה הומוריסטית ומעניינת, והאורחים יוצאים מרוצים ועם מתנות שוות בסוף הסדנה.

הסדנאות של זיו מנור מתאימות למגוון סוגי קבוצות קהל וכל סוגי האירועים פרטיים או עסקיים, לבחירתכם. כמובן שבהתאם למספר המוזמנים לאירוע ניתן להתאים את סוג המופע והסדנה השונים, כך שרצוי לדעת מראש את התקציב שאתם מייעדים למטרה זו תוך התחשבות במספר גורמים – וביניהם גילאי המשתתפים, החיבור ביניהם ואופיים. הצוות המנוסה של זיו מנור יהפוך הפעלות לפורים למבוגרים למהנים כל כך, עד שהאורחים שלכם ישכחו שהם נמצאים ממש כאן בארץ ולא בפרס העתיקה מימי מלכות המלך אחשוורוש.

כאמור, אם אתם מעוניינים להקפיץ את כל האורחים באירוע ולגרום להם להתרגש עד דמעות (של צחוק), נשמח לעמוד לרשותכם ולבנות את המופע המעניין והמרתק שכולו רווי אלכוהול וראש טוב!

בואו נדבר על זה יחדיו 📞 0522-457843


Call Now Button