052-2457843

X

פעילות פורים מבוגרים

לשיחת הכרות וללא התחייבות

צרו קשר: 052-2457-843

זיו מנור הופך לשר המשתה בערב אחד של סדנאות קוקטיילים

אם אתם מחפשים מסיבה פורימית יוצאת דופן – מצאתם אותה ! זיו מנור יהפוך לערב אחד לשר המשתה וינהל עם שרי הממלכה בארמון המלך אחשוורוש והמון רעשנים את מסיבת פורים הכי תוססת בעיר.

מסיבת פורים למבוגרים

חברות עסקיות רבות וקבוצות של חברים עשו להם נוהג לחגוג את פורים ובגדול. הם שוכרים אולם או מתאמים מועד למסיבה באחד הבתים הגדולים ונהנים עד שעות הבוקר המוקדמות עדליידע. מארגני הערב מעוניינים לתת לנשף פורים ערך מוסף ולכן מחפשים רעיונות מקוריים פעילות פורים למבוגרים אשר תקפיץ את כל המשתתפים כך שתהיה זו המסיבה הכי מוצלחת.

מכיוון שמדובר במשתה פורים כיד המלך אחשוורוש וברור שהמן הרשע יעשה כל שניתן כדי לנטרל את ההנאות בערב זה, מגייסים למסיבה את זיו מנור האגדי אשר ישקשק קוקטיילים לאורך כל הערב ויראה להמן הרשע מי כאן השליט בממלכה.

אחת ההנחיות החשובות היא להגיע מחופשים, תלבושות מאתגרות כיד הדמיון הטובה על האורחים, כובעים, מסיכות, אביזרים נלווים כמו גיטרות, חרבות פלסטיק וכל פריט אחר אשר תואם את נושא התחפושת.

תחרות תחפושות

שר המשתה המבולבל אשר שותה לשוכרה כל הערב, ינהל תחרות תחפושות פורימית שאין קשר בינה לבין המציאות. משתתפים יציגו את מלבושיהם והקהל יריע בצ'ייסר אם התחפושות מוצלחות, או לא כל כך. ריבוי הצ'ייסרים יוביל מהר מאד למנצחים אשר יסייעו לזיו מנור האנרגטי לנהל את מופע הקוקטיילים המוצלח.

המוסיקה הסוחפת אשר מושמעת לאורכו של כל הערב אינה מאפשרת לאורחים לנוח, הם נעים במרחב ונקראים למשימות של הכנת קוקטיילים. גם הבחור הכי חנון יצליח עם הסברים מדויקים להכין עם חבריו לקבוצה את הקוקטיילים הכי טעימים בעולם. הוא ישים קרח, אחר יוסיף את המינון הנכון של המשקאות השונים, שלישי יקשט בפלחי לימון והאחרון ישקשק. וכך בעבודת צוות ובשיתוף פעולה נוצרים קוקטיילים טעימים, אשר משגעים את הקהל.

פורימון מדהים לחג פורים

כאשר חושבים על פעילות פורים למבוגרים אי אפשר להמשיך ללא חידון היתולי המבוסס על מגילת אסתר. עם השנים רוב האורחים שכחו את בעלי התפקידים השונים בארמון ואת הסתבכות העלילה. פתאום הם נשאלים שאלות שונות וחופרים בזיכרון שלהם לגבי התשובה הנכונה. ההתלבטויות הן גדולות מה בדיוק התרחש בארמון, מה קרה עם אסתר המלכה ומה לקח למרדכי היהודי כל כך הרבה זמן עד שהוא עזר לאסתר….. זיו מנור ינצח על התזמורת של התשובות השטותניקיות, יעניק פרסים לתשובות המפתיעות ביותר ויגרום לכך שהקהל לא יפסיק לצחוק לאורכה של כל חגיגת פורים.

מסיבת פורים לגיבוש חברתי של העובדים

מסיבת פורים היא חגיגה זורמת אשר כל אחד בה תופס ראש ונהנה מאד. זו גם ההזדמנות לשבור הרבה מאד מחסומים אשר קיימים לאורך השנה בין העובדים בחברה. באווירה הפורימית רואים פתאום מיהו הבחור בעל הערכים החברתיים אשר מסייע המון לארגון הנשף, מי סוחף אחריו את העובדים לפעילויות השונות ומיהם העובדים שממש כיף לבלות איתם מחוץ לשעות העבודה. הנושאים הללו חשובים מאד ליום יום למען שיתוף פעולה פורה בין הצוותים השונים ולכן קיומה של פעילות פורים למבוגרים היא כל כך חשובה לטווח הארוך.

קינוחי קוקטיילים

אוהבי הגלידות ייהנו משילובים מפתיעים של טעמי גלידות עם טעמים של משקאות אלכוהוליים ושיכר פירות. הטעמים המתקתקים הסופחים אליהם גם נגיעות של אלכוהול יוצרים שילוב מנצח אשר מתחסל תוך דקות על ידי כל המשתתפים ואין ספק שהם יכינו אותם לאורחים שיגיעו לביתם.

ההצלחה הגדולה תוביל לכך שגם בשנה הבאה יארגנו מסיבת פורים ענקית עם המון גימיקים לכל העובדים המחופשים.

אם גם לכם מדגדג בין אצבעות הידיים כאשר אתם קוראים מאמר זה, הסיבה היא שמסיבת פורים זה בדיוק הדבר המתאים לכם ביותר. ארגנו את החבר'ה או את החברים מהמשרד ועופו על זה ! דברו עם זיו מנור האחד והיחיד 052-2457843 אשר יעביר לכם ערב בלתי נשכח שתזכרו לפחות עד פורים בשנה הבאה.

דברו עם זיו מנור כדי לתאם את חגיגת הפורימון שלכם – 052-2457843 .

רעיונות לפעילויות לפורים מסיבת פורים יוצאת דופן מטריפה מקפיצה ומגבשת
משחקי פורים למבוגרים מדהימה באווירה מקפיצה כיפית ומהנה.

דברו איתי